Reklaam sulgub sekundi pärast

Jüri Ratas muutis perega tarbimisharjumisi: oleme kasutanud terve eelmise kütteperioodi puupliiti

Jüri Ratas
Jüri Ratas

Eesti iseseisvuse taastamise 31. aastapäeval külastas presidendi roosiaeda ka Riigikogu esimees Jüri Ratas. Poliitik rääkis lähemalt, kuidas tema suvi on läinud ja ühtlasi loodab ta, et eestlasel säiliks ka usk, kui ees on ootamas keerulised sügiskuud.

Jüri Ratas sõnas, et tema suvi on kulgenud töiselt, kuid teisalt on ta saanud ka kaunist Eestimaa suve nautida. ''See tähendab maatöid, kindlasti ka Hiiumaal rannas olekut,'' täpsustas Ratas.

31 aastat tagasi 20. augustit Ratas täpselt ei mäleta. ''Ju ma olin oma vanematega koos, aga kindlasti eredalt meenuvad need aastad, mis sellele eelnesid,'' täpsustas Riigikogu esimees. Ratas peab Eesti juures praegu kõige olulisemaks seda, et meie inimestel oleks energiat hakkama saada. ''Et neil säiliks usk, et nad saavad hakkama ka uuel kütteperioodil, ma arvan, et see on kõige keerulisem,'' mõtiskles Jüri Ratas.

Ühtlasi rääkis Ratas, et ka tema pere on kallite hindade juures muutnud ka tarbimisharjumusi. ''Me tegime seda juba eelmisel kütteperioodil, ehk ei ole kõik põrandakütted sees ja oleme kasutanud terve eelmise kütteperioodi puupliiti,'' avalikustas Ratas.

Vaata täispikka intervjuud Jüri Ratasega lähemalt videost.

Näita 2 kommentaari

Ei usu,et kasutab puupliiti selliste p

Vasta

Ei usu,et kasutab puupliiti selliste palavate ilmadega.See kütab toa veel palavamaks.

Vasta