Juhtub ka parimatel! Sam Smith taastub vigastusest: asjad väljusid minu kontrolli alt

Sam Smith taastub vigastusest, mis sundis teda isegi kontserti tühistama!
Sam Smith taastub vigastusest, mis sundis teda isegi kontserti tühistama! — FOTO: ZUMA Press, Inc. / Scanpix

Tuntud laulja Sam Smith rääkis lõpuks avalikult häälepaelte vigastusest, mis sundis teda 24. mail Manchesteris toimuma pidanud kontserdi ära jätma. Smith andis sotsiaalmeedia vahendusel fännidele teada, et on just naasnud arsti visiidilt ja saanud oma seisundi kohta värsket infot!

“See on tegelikult väga positiivne uudis,” pöördus Sam sotsiaalmeedia vahendusel oma fännide poole. “Minu häälepaelad paranevad ja pärast nädalast puhkust hakkab asi ilmet võtma.”

“Paistab, et saan ülejäänud kontsertideks (hääle) korda. See on tõesti hämmastav uudis,” jätkas Smith, sest produktsioon oli ka eelseisvad kontserdid Glasgow’s ja Birminghamis juba tühistanud. 

Sam vabandas ka fännide ees, kes ei saanud kontserdi tühistamise tõttu tema etteastet nautida. “Mul on ikka veel väga kahju kõigi pärast, kes jäid kontserdist ilma, need asjad väljusid minu kontrolli alt,” tunnistas ta. “Ma teen kõik endast oleneva, et tulla teie juurde tagasi niipea kui võimalik,” lisas Smith.

Tühistatud Manchesteri kontserdi ajal tekkis rahva seas teadmatus, kui Sam mõne loo järel järsku lavalt lahkus. Umbes pool tundi peale Smithi lavalt lahkumist kästi publikul saalist lahkuda, vahendab Page Six.

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad