JAHMATAV AVALDUS! Angelina Jolie süüdistab Brad Pitti koduvägivallas

Brangelina
Angelina Jolie ja Brad Pitt. Foto: 123rf.com

Angelina Jolie esitab uues kohtudokumendis, mis puudutab endise staarpaari käimasolevat kohtuvaidlust nende ühise Prantsuse veinimõisa üle, uusi šokeerivaid väiteid Brad Pitti ja nende laste kohta.

Angelina Jolie süüdistab oma endist abikaasat Brad Pitti füüsilise vägivalla kasutamises nii Jolie enda kui ka nende kuue lapse vastu. Jolie avaldus paljastus uutes kohtupaberites, mis esitati seoses endise paari käimasoleva kohtuvaidlusega Chateau Miravali veinimõisa üle.

Angelina jagas lugu, kus Brad väidetavalt 2016. aasta septembris, vaid mõni päev enne seda, kui Angelina esitas abielulahutuse, oma toonase naise ja nende laste vastu lennukis füüsilist ja verbaalset vägivalda kasutas.

Kunagi “Brangelina” nime all tuntud paar ja nende kuus last lendasid Angelina sõnul Prantsusmaalt Californiasse, kui Brad süüdistas väidetavalt Angelinat selles, et ta on laste suhtes “liiga alandlik”. Kohtukirjelduses märgitakse, et Brad “haaras Jolie’l peast kinni ja raputas teda” lennuki tualettruumis. Pärast seda lükkas Brad väidetavalt naise vastu lennuki seina. Samuti olevat Brad “löönud mitu korda lennuki lakke”, mis sundis Angelinat tualettruumist välja minema.

Brangelina
Angelina Jolie ja Brad Pitt koos perekonnaga. Foto: BANG Showbiz

Üks kuuest lapsest asus väidetavalt Angelina kaitsele, mis põhjustas tüli Bradi ja laste vahel. Angelina hagiavalduse kohaselt “lämmatas ta (Brad) üht last ja lõi teist last”. Lisaks süüdistatakse Bradi ka selles, et ta “valas laste peale õlut ja punast veini”. Ilmselt alustas FBI toona juhtumi suhtes uurimist, kuid keeldus kriminaalsüüdistuse esitamisest, kuigi Angelina ütles oma hagiavalduses, et valitsusel “oli tõenäoline põhjus” Bradile kuriteo eest süüdistus esitada.

“Ta on näinud palju vaeva, et püüda kaitsta oma lapsi selle valu taaselustamise eest, mida Pitt tol päeval perekonnale põhjustas,” kirjutasid kaebuses Angelina advokaadid. 

Bradile lähedane allikas vastas Angelina uutele väidetele koduvägivalla osas ja ütles Hollywood Life’ile: “Angelina jätkab 6 aastat tagasi toimunud sündmuse kirjelduse ümberkujundamist, lisades iga kord väärinformatsiooni, kui ta ei saa seda, mida tahab. Tema lugu areneb pidevalt edasi. Tal oli võimalus jagada teavet õiguskaitseorganitega, kes otsustasid pärast uurimist süüdistusi mitte esitada. Tal oli võimalus infot koduvägivallast jagada pika hooldusõiguse kohtuprotsessi ajal, mille tulemusel määras kohtunik pärast arstide, terapeutide ja teiste ekspertide põhjalikke vaatlusi ja analüüse Pitt’ile 50-50 hooldusõiguse. Jolie ja tema meeskond lähevad kuust kuusse tagasi sama teema juurde, kuid alati uue väärinformatsiooniga.”

Allikas: hollywoodlife.com

Kommentaarid puuduvad