ISA OLI EESKUJUKS! Vaata, kui palju on Arnold Schwarzeneggeri noorim poeg kaalu langetanud

Arnold
Foto: Scanpix

Arnold Schwarzeneggeri ja Maria Shriveri noorim poeg näitas oma venna Patricku sünnipäevapeol saledat figuuri. Noormees alustas kaalulangetamise teekonda kõigest kaks aastat tagasi.

Christopher Schwarzenegger (24) näitas kaheaastase kaalulangetamise teekonna uskumatuid tulemusi oma venna Patrick Schwarzeneggeri 29. sünnipäevapeol. 

Christopher osales Patricku peol koos õdede Christina Schwarzeneggeri (31) ja Katherine Schwarzeneggeri (32) ning õepoja Chris Prattiga (43). Arnold ja Maria lahutasid 2011. aastal pärast seda, kui Maria sai teada, et Arnold on nende majapidajanna Mildred Baena lapse isa.  

Christopher alustas oma kaalulangetamise teekonda juba 2020. aasta juulis. Vaata allpool fotot Christopherist enne, kui ta kaalulangetamisega alustas.

Cristopher
Foto: Splashnews

Christopher lõpetas 2020. aasta mais Michigani ülikooli. See saavutus motiveeris teda end vormi ajama ja tervislikumat eluviisi järgima. “Ta seadis endale eesmärgiks saada lõpuks vormi,” ütles allikas HollywoodLife’ile. “Ta hakkas treenima ja muutis oma menüü tervislikumaks.” 

Christopheri isa toetas samuti tema kaalulangetamise teekonda. “Tema isa on muidugi olnud suureks abiks,” jagas allikas. “Kohe kui Christopher näitas üles huvi treenimise vastu, oli Arnold olemas, et teda suunata ja julgustada.”

Vaata, milline näeb Christopher Schwarzenegger välja peale imelist muutumist!

Christopher
Foto: AGEM / BACKGRID

Allikas: hollywoodlife.com

Kommentaarid puuduvad