Hunt vabandab! Brigitte Susanne võltspäevitus ajas internetirahva turri: ta vahetas rassi!

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Silver Siilak

Mõnda aega tagasi jagas hiljuti Aasta Meelelahutaja tiitli saanud Brigitte Susanne Hunt oma sotsiaalmeedias, kuidas ta endale võltspäevitust peale määrib. Nüüd levib Twitteris hoogsalt selle kohta ka lõim, kus inimesed hoogsalt kriitikanooli pilluvad ja teda rassivahetamises süüdistavad.

“Rassivahetuse KUNINGANNA,” kirjutab lõime autor kahe kuvatõmmise juurde, mis on tehtud Brigitte Instagrami kontolt. 

Teine kasutaja kõrvutab Brigittet maailmastaar Ariana Grandega, kes on teatavasti üsna tumeda nahaga.

“Issand, ta vahetas rassi meie silme all!” ahastab kolmas kasutaja.

Kõneaune lõim jõudis ka Brigitteni ja nii jagas ta oma Instagrami lugudes, kuidas tema käest kommentaari paluti. Hundi sõnul mängis tumeda nahatooni mulje jätmisel rolli kehv valgus, ent päris elus on kõik tavapärane. “Mõnusat suve ja kandke SPF-i,” ütleb ta kelmikalt vastuseks.

BSH Instagram
BSH Instagram — FOTO: kuvatõmmis

Twitteri lõime all toodi taaskord üles ka aastate tagune Brigitte postitus, kus ta endale tumedatoonilist näomaski teeb koos kirjega “nsm olen neeger”. Kuigi tegemist on vana pildiga, teeb see tänaseni paljudele haiget. Ka sellele otsustas Brigitte omapoolse kommentaari anda.

“Ma tahaksin vabandada kõikide inimeste ees, keda see on riivanud. On üks inimene, kes tahab end määrida kokku pruuni mögaga ja jätta mulje, et ta on käinud puhkusel. Võib-olla tal pole raha, et puhkusel käia, te ei tea seda. Ma tahan vabandada kõikide inimeste ees, keda see on riivanud, samuti naljad, mida ma tegin, kui ma olin alaealine. Kui te teaksite, mis nalju ma tegin, kui ma 5-aastane olin – kui kellelgi on sellest videojäädvustusi, palun need üles otsida! Ma tahaksin ka nende eest vabandada,” räägib Hunt oma Instagrami lugudes.

BSH Instagramis
BSH Instagramis — FOTO: kuvatõmmis

Endale omapärase huumorisoonega Brigitte läks kaasa ka Ariana Grande võrdlusega ja vahetas oma profiilipildi Instagramis lauljatari foto vastu.

BSH Instagramis
BSH Instagramis — FOTO: kuvatõmmis

Kommentaarid puuduvad