Reklaam sulgub sekundi pärast

Hääletas end finaali? Peter Põderi käitumine Eesti Laulu poolfinaalis tekitab küsimusi

Peter Põder
Peter Põder — FOTO: TV3

Möödunud laupäeval toimus Eesti Laulu poolfinaal, kus üks õnnelik finaali pääseja oli Peter Põder. Ootamatul põhjusel on nüüd Põder sattunud aga mitmetes ringkondades pahameele alla.

Eesti Laul 2024 finalist Peter Põder osaleb lauluvõistlusel oma looga "Korra veel", pärast laupäeval toimunud poolfinaali on mees aga hoolimata finaali pääsemisest sattunud üpris terava kriitika osaliseks.

Nimelt on mitmed inimesed pettunud, et Põder korduvalt iseenda poolt hääletas, et finaali pääseda. Kroonikale antud artiklis tõi Eurovisiooni ekspert Olavi Pihlamägi välja: "Noormees oli väga enesekindel end tutvustavas klipis, et kellega tema koostööd on teinud ja kui ta lavale jõudis, siis see laul vajus koos temaga laval ikka väga ära, aga näed, midagi pole teha, nii palju näpud käisid, et on finaalis,“ viitas Pihlamägi asjaolule, et Põder hääletas ise enda poolt väga palju.

TV3 portaaliga rääkis ka üks Eesti Lauluga seotud anonüümseks jääda sooviv inimene, kes ütles, et poolfinaali ajal kohapeal oli näha inimeste reaktsioonidest, et Peteri käitumist peeti veidraks. Allikas ütles meie portaalile nii: "Ma saan aru, kui paar korda hääletad enda poolt, aga anda endale kümneid või sadu hääli, pisut kummaline."

Kui lugeda laulu all olevaid YouTube kommentaare, siis paraku kohtab ka seal tublisti kriitikat: "Tüüp ei saanud ühelegi noodile pihta, aga ikka pääses finaali." Sarnase sisuga kommentaare on mitmeid.

Ta X platvormil ei kirjutata Peteri esitusest kuigivõrd positiivsel toonil.

Kommentaarid puuduvad