Grete Griffin avaldas, kuidas ta oma abikaasaga kohtus: see jääb mulle elu lõpuni meelde!

Grete ja Robert Griffin koos oma perega
Grete ja Robert Griffin koos oma perega — FOTO: Erakogu

Ameerikas elav Eesti kergejõustiklane Grete Griffin ei uskunud, et võiks eales olla suhtes kellegiga, kes pärineb teisest kultuuriruumist, aga ometi on ta täna õnnelikus abielus. “Mulle jääb see igal juhul elu lõpuni meelde,’’ sõnab Grete, kes kohtus oma abikaasaga internetis.

Grete ja USA profisportlane Robert Griffin III abiellusid 2018. aasta märtsis Miamis. ‘’Me kohtusime Instagramis, võib täitsa öelda, et tegu on sotsiaalmeedia armastusega. Robert kirjutas mulle, kuna oli märganud teksti, mida ma oma kontol jagasin. Ma ainult tänasin teda, aga tema saadetud vastus oli nii ilus, et see pani mind mõtlema ja tol hetkel rääkis lausa minu hingega,’’ meenutab Grete, kes enda sõnul ei uskunud hingesugulusse ja armastusse esimesest silmapilgust.

Eestist pärit neiul polnud toona õrna aimugi, kes on Robert Griffin. ‘’Nägin, et tal oli Instagramis palju jälgijaid ja uurisin tema kohta oma tiimikaaslastelt. Nemad küsisid seepeale, et kas ma olen kivi all elanud. Olin teises riigis üles kasvanud ja Ameerika jalgpallist suurt ei teadnud,’’ räägib Grete naerdes. Nii suhtles praegune abielupaar kuu aega internetis ja siis otsustasid päriselt kohtuda. ‘’See oli 2016. aastal ja esimest korda kohtudes sain kohe aru, et see on see õige. Ma ei tea, kas seda mõjutas asjaolu, et olime juba pikemalt kirjutanud või pididki asjad nii minema, aga mulle jääb see igal juhul elu lõpuni meelde,’’ sõnab Grete.

Loe täispikka intervjuud Grete Griffiniga SIIT!

Näita 3 kommentaari

Oi õudust

Vasta

See on jube ikka

Vasta

Kõik kohad on seda must mees valge naine propagandat täis. Isegi kõik uued holliwoodi filmid teevad seda sh gay propa. Vlage rassi kustutamise protsessi üks osa.

Vasta