Gordon Ramsay avaldas ranged kasvatusnipid: lapsed peavad ise raha teenima ja päranduse saamisest pole juttugi!

Gordon Ramsay
Gordon Ramsay avaldas oma karmid kasvatusmeetmed! — FOTO: Scanpix

Võiks ju arvata, et 220 miljoni dollarilise netoväärtustega staarkoka Gordon Ramsay lapsed saavad kõike, mida hing ihkab, kuid reaalsus on hoopis teistsugune. Ramsay püüab iga hinna eest vältida laste liigset hellitamist ning avaldas oma üllatavad kasvatuspõhimõtted!

Gordon ja tema abikaasa Tana on 24-aastase Megani, 23-aastaste kaksikute Jacki ja Holly, 21-aastase Matilda (Tilly) ja kolmeaastase Oscari vanemad. Auhinnatud kokk on kehtestanud oma viiele lapsele väga ranged reeglid, mida nad “peavad” järgima.

Vastupidiselt sellele, mida võib arvata, ei saa Ramsay lapsed mingit erikohtlemist ja maailmakuulsa isa juures üleskasvamine ei tähenda nii palju. Alustuseks on Gordon oma lapsi juba hoiatanud, et nad ei tohiks temalt pärandusena raha oodata.

Ramsay, kes ei ole kunagi “raha peal väljas”, ütles juba 2017. aastal Telegraphile, et tal pole kavatsustki anda oma lastele raha, mida nad ei ole ise teeninud. Isegi kui Gordon oma perega reisile läheb, istub ta ise koos abikaasaga esimeses klassis ning lapsed lendavad turistiklassis.

“See (Ramsay kogutud varandus) ei lähe kindlasti neile ja seda mitte pahatahtlikult, vaid selleks, et neid (lapsi) mitte rikkuda. Ainus asi, milles ma olen Tanaga kokku leppinud, on see, et nad saavad 25 protsenti tagatisraha korteri eest, aga mitte kogu korteri eest,” ütles Ramsay.

Gordon on samuti otsustanud, et tema lapsed töötavad ise, et endale raha teenida ning isalt ei ole suuri summasid loota. 

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad