Reklaam sulgub sekundi pärast

Getter Jaani ja Grete Kuld pälvisid lemmiku mõjuisiku nominatsiooni mainekal Nickelodeon Kids’ Choice Awardsil

Geeter Jaani

Selle aasta Nickelodeon Kids’ Choice Awardsi hääletamine hakkab lõpusirgele jõudma, kuid teil on viimane võimalus hääletada oma lemmiku mõjuisiku poolt kategoorias “Lemmik Eesti mõjutaja”. Hääletada saab kuni 9. aprillini!

Auhinna võitja kuulutatakse välja 12. aprillil. Auhinnatseremooniat näidatakse ekslusiivselt Paramount+ kanalil Go3 platvormil. Senikaua saavad inimesed Nickelodeoni veebilehel hääletada oma lemmik mõjuisiku poolt.

Nickelodeon Kids’ Choice Awards on Nickelodeoni produtseeritud iga-aastane ülemaailmne laste lemmikute auhinnatseremoonia. Sel aastal, esimest korda ajaloos, on ka Balti riigid kaasatud olemasolevatele kategooriatele. Eestist on auhinnale nomineeritud neli mõjuisikut.

“Mul on ääretult hea meel ja suur au olla nomineeritud! Ja muidugi see, et esimest korda on ka eestlastel võimalik üldse seda üritust Go3 vahendusel näha ja sellest osa saada. Olen väga põnevil!” ütles populaarse telesarja “Padjaklubi” peaosatäitja ja üks Eesti nominentidest Grete Kuld.

Getter Jaani ütles: “Ma mäletan seda hetke ja tunnet väga hästi, kui mulle veebruari alguses helistati ja öeldi, et olen Nickelodeon Kids’ Choice Awardsil nomineeritud. Ma olin ikka alguses pahviks löödud, kuna teadsin väga hästi millega tegu ja samas mõtlesin, et mida ma teinud olen või millega ma hakkama olen saanud, et ma nomineeritud olen? Kui vastuseks sain, et mind valiti sinna, kui positiivne eeskuju lastele, siis ma vist üürikeseks hetkeks jäin täiesti vait, kuna see tähendab mulle väga palju!”

Oma lemmiku mõjuisiku poolt saab hääletada siit.

Selle aasta auhinnatseremooniat juhivad iCarly staar Miranda Cosgrove ja NFLi superstar Rob Gronkowski. Miranda Cosgrove on näitleja ja laulja, kes hetkel mängib peaosa seriaalis iCarly, mis on nähtaval Paramount+ kanalil Go3 platvormil. Rob “Gronk” Gronkowski on NFLi Ameerika jalgpalli mängija ja neljakordne Super Bowli võitja.

Lisaks Eesti staaridele on samale auhinnale, kuid oma kategooriates, nomineeritud maailma superstaarid nagu Tom Hiddleston, Angelina Jolie, Zendaya, Drake, Justin Bierber, Cristiano Ronaldo, Taylor Swift ja LeBron James. Eelnevate aastatel on sama auhinna võitnud ka Ariana Grande, BTS, Robert Downey Jr., Dwayne Johnson ja paljud teised erinevates kategooriates.

Esimest korda toimub tseremoonial 1000 ägedat slimingut (limaga üle katmist) ning auhinnatakse fännide lemmikuid filmi-, televisiooni-, muusika- ja spordistaare. Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2022 ülekanne toimub samaaegselt Nickelodeoni, TeenNicki, Nicktoonsi ja Nick Jr. kanalil.

Neljakümne teiseks tegevusaastaks on Nickelodeonist saanud number üks lastebränd. Nickelodeon on ehitanud mitmekesise globaalse äri, seades lapsed kõiges esikohale. Bränd hõlmab telesaateid ja tootmist Ameerika Ühendriikides ning kogu maailmas. Lisaks toodetakse tarbekaupu, mängufilme, digitaalseid- ja kohalikke elamusüritusi ning pakutaks

Kommentaarid puuduvad