Gerli Padar-Parmas liigutavast hetkest: mul oli korduvalt kananahk peal

Gerli Padar
Gerli Padar — FOTO: TV3

Aprillikuus lähevad armastatud muusikud Nele-Liis Vaiksoo, Gerli Padar-Parmas ja Birgit Sarrap kontserttuurile “Selliseks ma jäin”, mille raames esitavad nad Silvi Vraiti loomingut. Gerli Padari sõnul tuli Vraiti elulooraamatut läbi töötades lausa kananahk ihule.

Saates “Hommik Anuga” kinnitas Birgit Sarrap, et kuigi Silvi Vrait võis kohati olla väga range, siis järgmisel hetkel oli ta ka emalik ja hooliv. Gerli Padar-Parmas sõnas, et peagi algava kontserttuuri eel töötas ta Silvi Vraidi elulooraamatu ühe päevaga läbi.

”Minu jaoks oli kogu see teekond hästi põnev. Esimese asjana läksin raamatukokku, võtsin Silvi raamatu ja tudeerisin selle ühe päevaga hingates läbi. Mind see nii puudutas, mul oli korduvalt kananahk peal,” kirjeldas Gerli oma emotsioone. Laulja sõnul oli tal nii palju äratundmist ja paralleele.

Ta toob näiteks, et alates sellest ajast, kui ta oli ka ise “Kahes taktis”. ”Ma laulsin eelvoorus “Amazing Grace’i”, Silvi laulis sama laulu esimest korda enda elus Vanemuise laval. Esimest korda, kui mina teatri lavale läksin, siis ma mängisin Rakvere teatris ühes etenduses jonnipunni ja seal oli muusika kirjutanud Viktor Vassiljev. Tekkis selline kõhe tunne,” rääkis Gerli Padar-Parmas oma äratundmisest.

Vaata täispikka intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad