Reklaam sulgub sekundi pärast

Gameboy Tetrisel on meeletu arv jalanõusid: need ei mahu koos riietega enam varsti koju ära

Star FM

Gameboy Tetris
Gameboy Tetris — FOTO: TV3

Muusik Gameboy Tetris ehk Pavel Botšarov ütles, et tegeleb stuudios oma loominguga öösiti ning magama jõuab ta tihti alles varahommikul. Ta naudib väga välismaal šoppamist ning samuti on tal 45 paari tosse, mida on koos riietega varsti juba raske koju ära mahutada.

Gameboy Tetris ütles Star FM hommikuprogrammis, et on harjunud stuudios muusika kallal pigem öösel nokitsema ning magama läheb ta tavaliselt hommikul ehk siis, kui näiteks Star FM saatejuhid ärkavad.

Saatejuht tõi välja, et mees näeb väga stiilne välja ning ka sotsiaalmeediast on näha, et talle meeldib välismaal šopata. "Mulle absoluutselt ei piisa sellest valikust, mis meil on. Okei, ma saan aru, et maaletoojad toovad seda, mida nad saavad müüa. Ma ei ole liiga nõudlik, ma tahan, et iga inimene oleks natukenegi väljapaistvam," ütles muusik ja nimetas poeskäimist teraapiliseks tegevuseks.

Muusikul on 45 paari tosse, mida ta hoiab esikus spetsiaalses seinakapis. Ta ütles, et kannab neid kõiki vaheldumisi. "Asi ongi selles, et ma ei ole koguja. Minu arust näeb suht kole välja, kui neid hoitakse kiles ja koguvad tolmu. Ma ikkagi kannan kõike, mis mul on. Muidugi mul jääb juba elamine väikseks. Mul niigi on riidekapp eraldi tuba ja jääb väikseks."

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT.