Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Vaata, millised tuntud näod kogunesid TV3 kevadkava esitlusele!

Johanna Alvin

Täna kuulutati Telliskivi Fotografiskas välja selle kevade uus telehooaeg TV3 eetris. Kevad Kolmes toob rohkelt rõõmu nii väikestele kui ka suurtele, tuues ekraanile nii vanad kui ka uued lemmikud. Vaata, millised tuntud näod üritust uudistama tulid!

Sellest nädalast alustas TV3 eetris värske telehooaeg ning tänasega avaldati kõik, mida sel kevadel tele-eetrist oodata on. Kevad Kolmes on täis värvi, seiklust ning loomulikult elevusega oodatud kohtumisi nii vanade kui ka täiesti uute eetritähtedega.

Vaata galeriist, millised tuntud tegelased meeleolukat üritust uudistama tulid!

Igal õhtul kell 19 sõlmitakse päevasündmused kokku "TV3 uudistes Liina Kanarbiku, Marek Lindmaa, Sander Terrase ja Liisa Aadussoo juhtimisel. Mälumahu ja huumorisoone paneb proovile Kristjan Jõekalda argiõhtune "Kahevõitlus.

Teisipäeviti kõditab närvi uus megapõnev originaalsari "Valetamisklubi“. Kolmapäeviti käivitavad huumoritšakra Erkki Sarapuu ja "Võimalik vaid Tiktokis“ ning värskest vungist pungil "Eluga Hispaaniasse. Neljapäevaõhtuti paneb südame tuksuma "Kättemaksukontori 30. juubelihooaeg, kus õiglusel aitavad võidule pääseda Marion, Freya ja Lumi-Lee. Laululainel võluvad "Laula mu laulu uue hooaja staarid. Reedeti kutsub Aafrika-tuurile Taavi Libe ja krapsakas taluperenaine sarjas "Taavi Mallega Aafrikas“ ning uues teleshows "Kolmekas“ krutivad hea tuju veelgi kõrgemale Grete Kuld, Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu ehk kevade pööraseim trio.

Laupäeval saab maailma avastada koos värske reisisarjaga "Süda kohvris“ ning väikeseid ja suuri toovad jätkuvalt kokku traditsioonilised kogupereanimatsioonid.  Nädalale kindlustab õnneliku lõpu "Stuudio. Nädal ning unustamatute üllatuste ja säravate etteastetega vaimustab kevade suurim saladus "Maskis laulja.

Värskete teemadega jätkuvad kodumaised ajakirjanduslikud saated "Laser, "Märgatud Eestis ja "Sotid selgeks. Välismaiste seriaalide sõpru rõõmustavad "Sajandi armastus, "Kirgede torm, "Midsomeri mõrvad ning kokandushuviliste meeled vallutab uue hooajaga "Meisterkokk.

KINO3 vahendusel pakub nii kodu- kui ka välismaiste kvaliteetfilmide valik nauditavaid hetki nii suurtele kui ka väikestele.

TV3 28. sünnipäeva auks jõuab vaatajateni täna õhtul, 6. märtsil, kell 21.00 erisaade "28 aastat Kolmega!“.

Vaata päisest saadet "Kevad Kolmes", mis Jüri Pootsmanni juhtimisel tegi hoogsa kokkuvõtte uue hooaja põnevast programmist!