Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Jaagup Tuisk andis esimese soolokontserdi: vaata, kes olid kohal!

Brit Suurraid

Jaagup Tuisk andis oma esimese soolokontserdi
Jaagup Tuisk andis oma esimese soolokontserdi — FOTO: Karli Saul

Neljapäeval toimus Kinomajas Jaagup Tuisu esimene soolokontsert, kuhu kogunesid kokku nii laulja fännid kui ka mitmed tuntud näod ja kodumaised staarid.

Telesaatest "Eesti otsib superstaari" tuule tiibadesse saanud Jaagup Tuisk on tänaseks oma võimsate etteastetega ohtralt tuntust ja poolehoidu kogunud. Kontserdil tulid ettekandele tema senise loomingu paremik kui ka mõned sügisel ilmuvale debüütalbumile jõudvad uued lood. Kontserdi külalisesinejad olid Uku Suviste ja Merilin Mälk.

Vaata galeriist, kes kohal olid!

Kontserdi kava koosnes peamiselt Jaagupi enda loomingust, kuid samas esitas bänd ka mõned tuntud kaverid, näiteks saates Tähtede Täht ettekandele tulnud Måneskini Eurovisiooni võitnud loo “Zitti e buoni”.

“Mul on hea meel, et sain eelmisel aastal kokku panna nii ägeda bändi, mis koosneb suurepärastest muusikutest. Meil on omavahel tekkinud väga hea klapp - igaüks toob lauale oma ideed ja muusikalise lähenemise, mis moodustab kokku suurepärase energia. Kontserdiga tahamegi pakkuda inimestele vinget ja energilist showd, kus saan oma varasemad suure lava kogemused mängu panna Kinomaja laval. Ootan väga, et saaks inimestele kontserti pakkuda kui läbimõeldud tervikut koos valguse ja kõige selle juurde kuuluvaga," selgitas Jaagup.

Kommentaarid puuduvad