GALERII | Anett Kontaveit lõpetas karjääri suure tenniseõhtuga. Vaata, kes kohal olid!

Täna pidas Tondiraba jäähallis oma lahkumismängu Anett Kontaveit endise konkurendi ja hea sõbranna, 29-aastase tuneeslanna Ons Jabeuriga.

Anett Kotaveit teatas oma karjääri lõpetamisest tänavu 20. juunil, öeldes: “Pärast visiite erinevate arstide juurde ja olukorra arutamist minu taustajõududega on selgunud, et minu seljas on toimunud nimme lülivaheketta degeneratsioon (Discopathia lumbalis), mis ei lase täiskoormusel treenimist ega võistlemist jätkata. Seetõttu on võimatu nii tiheda konkurentsiga alal tipptasemel jätkata.”

Tänasel mängul kaotas Kontaveit Jabeurile esimese seti tuneeslannale, võitis teise ning kaotas kolmanda ning seega ka kokkuvõttes ja võitjaks osutus Ons Jabeur.

Anett Kontaveit - Ons Jabeur 4:6, 6:4, 7:10

Nii Kontaveit kui Jabeur tänasid üksteist. Jabeur ütles, et kui Kontaveit talle sellise ettepaneku tegi, ei kahelnud ta hetkekski seda vastu võtta. Samuti avaldas ta lootust, et ehk naaseb Kontaveit siiski kunagi tippsporti.

"Tahan esiteks tänada Anetti, et ta minu oma viimasele matšil valis. Ma üritan teda veenda veel tagasi tulema! Mul on väga hea meel esimest korda Tallinnas olla. Kui kunagi siin turniir tuleb, tulen võib-olla tagasi ja siis võiks Anett mu treener olla," ütles Jabeur.

"Mul on olnud nii suur au täna siin sellise publiku ees olla. Et ma sain mängida Onsi vastu, kes on suurepärane tennisemängija ja veel suurepärasem inimene," ütles Anett Kontaveit.

Kommentaarid puuduvad