Franz Malmsten sarnasusest maailmakuulsa näitlejaga: naistega ei tohi siis suhteid tekitada

Franz Malmsten Star FM-i hommikuprogrammis
Franz Malmsten Star FM-i hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas näitleja ja värskelt uue debüütsingli välja andnud multitalent Franz Malmsten.

Pille Minev alustas intervjuud ja tõi välja märkamise, et Franz Malmsten on maailmakuulsa filminäitleja Johnny Deppiga väga sarnane. ''Tõepoolest meil neid sarnasusi on ja Johnny vahel kirjutab mulle, et kas saab seda vuntsi vähemaks või mitte, aga ega ma ei saa,'' naljatab Malmsten.

Samuti vihjas Malmsten ka Deppi elukäigule ja ütles, et naistega ta ei tohi suhteid tekitada, siis läheb vist lihtsamalt. ''Mul on tark filmida kõike, mida ma teen, siis ma saan ennast kohtus alati kaitsta,'' sõnas ta. Noor näitleja sõnas ka naljaga, et tal on juba praegu magamistoas kaamera üleval, aga see on hoopis teistel põhjustel.

Jürgen Pärnsalu uuris, et kas tal on päevas hetki, kus ta ei tunne ennast seksikana. Malmsteni sõnul selliseid hetki väga ei olegi. ''Enamasti ainult ilusad inimesed saavad tööd, et ilmselt sellest johtuvalt pandi mind ka EFTA galat juhtima,'' ütles Malmsten.

Kuna varasemalt on kogu galat juhtinud Tõnis Niinemets, siis tajub ka Malmsten, et peab astuma tegelikult suurtesse kingadesse. ''Õnneks on mul Saara Pius kõrval, kes võlub kõik ära. Ma loodan, et me sulatame televaatajate südames. Saara silub kõik minu vead ja küll me selle ilusasti ära teeme,'' märkis Franz Malmsten.

Sellel nädalal andis ta välja oma esimese debüütsingli. ''See on äikesetorm, see on nagu minu ja meie kõigi elu. Seda lugu tuleb kuulata hommikusöögi kõrvale enne, kui sa lähed tegusid tegema. See laul tuletab meelde, et sa saavutad kõik ja saad minna ka läbi äikesetormi,'' tutvustab Malmsten oma uue loo sügavamat mõtet.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad