FOTOD: villemdrillemi välikontsert meelitas kohale nii fännid kui ka juhuslikud möödujad

villemdrillem avaldas eile uue singli “leekiv armastus”, mille pealkirigi juba vihjab, et äratundmist võib tekitada Ivar Põllu ansambli Genialistid legendaarne samanimeline hitt, kus refrääni laulis varalahkunud Lea Dali Lion.

Selle puhul toimus Telliskivi loomelinnakus avalik pop-up välikontsert, kus noor räppar esitas nii oma uut singlit kui ka varasemat loomingut. See ei jäänud märkamata ei fännidel kui ka juhuslikel möödujatel, kes kõik kontserdi hetkeks Fotografiska ette väligalerii juurde kogunesid.

Vaata galeriist, kes olid Telliskivis kohal!

“Leekiv armastus” oli Villemi lapsepõlve üks lemmiklugusid ning tema eesmärgiks on kanda edasi selle laulu pärandit, seda tunnet mida Lea vokaal tekitab ja toob: “Seepärast ei tahtnud ma sellest teha EDMi lugu, vaid (vähemalt minu meelest) sai soe, kuid moodsa soundiga laul. Ma ise tundsin kohe, et kui seda lugu teha, peaks seal kõlama Lea hääl -paljud minuvanused ja nooremad ei teagi seda lugu enam ning tahaksin seda parandada, kandes edasi seda originaallugu ning tuua seda lähemale nooremale generatsioonile.”

Muusikavideo tegi villemdrillemiga ka varasemalt koostööd teinud režissöör Patrik Prints: “Visuaal kulgeb läbi erinevate eraldiseisvate stseenide. Stseenides panime rõhku kompositsioonile, laulu lüürikale ning meeleolu loomisele, olgu see siis humoorikus või Eesti suvele omane atmosfäär. Video produktsiooni käigus käisime läbi erinevaid Eestimaa lokatsioone nagu näiteks ka Villemi enda vanema köök, mis lisas videole unikaalse aspekti ning personaalse touch’i. Lisaks lavastatud stseenidele dokumenteerisime me mõnes ka kõike kogetut, kuhu meid antud muusikavideo produktsioon viis.”

Kuula uut lugu lähemalt siit!

Kommentaarid puuduvad