FOTOD | villemdrillem esitles eksklusiivsel peol uhiuut albumit: vaata, kes olid kohal!

villemdrillemi plaadiesitluspidu
villemdrillemi plaadiesitluspidu — FOTO: Karli Saul

Eile toimus Tellsikivis F-Hoone mustas saalis villemdrillemi albumi “väljateenitud” eksklusiivne esitluspidu ja esmaettekanne. Valitud seltskond sai nautida mõnusat õhtut ja kontserti, kus enamus lugusid kõlasid lives esmakordselt.

Villemit tuli toetama tema pere, sõbrad, kolleeg-artistid Universal Musicust, uued superstaari kandidaadid jpt. Uksed avanesid pidulistele kell 19, pakuti süüa-juua ja tehti erinevaid lõbusaid mänge. Villemdrillem astus lavale kell 20.30.

Vaata galeriist, kes kõik kohal olid!

Alles nädal tagasi uue singli “üksinda” välja lasknud villemdrillem üllatas esmaspäeval fänne laialdase välikampaaniaga, andes teada, et tema teine täispikk album “väljateenitud” on juba tänasest kuulajatele kõigil digiplatformidel kättesaadav. Uuelt kauamängivalt leiab 15 rada, mille hulgas ka põnev uustöötlus endiselt tablites troonivast hitist “leekiv armastus” ja mõned nimekad kaasategevad hiphop artistid nagu kohver, KiROT, Clicherik ja Mäx.

Teise albumi plaan tekkis Villemil kohe peale esimese ilmumist: “Olen väga kriitiline enda asjadega ning tundsin, et oleks saanud paremini. Sihtisin tegelikult uue albumiga eelmise aasta sügisesse, kuid siis leidsin end tantsimas, ülikoolis ning muus virr-varr keerises. Selle aasta sügiseks panin endale kindla plaani – ma pean selle asja valmis saama! Mulle meeldivad albumid, neid võiks eesti räpimaailmas rohkem olla. Albumil saab katsetada mingil määral uusi sounde ja suundasid, saab tekitada tervikliku pildi ning mängida ka mingisugusele meeleolu edasi andmisele. Ma täpselt enda albumi meeleolu vist ei oskakski välja tuua, kuid ma arvan, et igaüks leiab endale midagi .”

Valdav osa “väljateenitust” on produtseeritud kolme produtsendi poolt – Evertime Soomest, JJ LUSH Lätist ja Villemi hea sõber Karl Killing, kes produtseeris suisa 10 laulu. Muusika ja lüürika poole pealt leiab villemdrillemi ja featuring artistide kõrval veel nimesid nagu kaw, Markus Palo, Karl Tamm jt.

Enne albumi ilmumist jõudis kuulajateni kaks värsket singlit – “kannatust” ja “üksinda” koos. Karl Killinguga. Mõlemale loole tegi omavahel seotud muusikavideod Robert Parelo koos Get Shot Films tiimiga.

Kommentaarid puuduvad