Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | Siseminister Lauri Läänemets andis Andres Puusepale üle tõeliselt uhke auhinna

Lauri Läänemets ja Andres Puusepp
Lauri Läänemets ja Andres Puusepp — FOTO: TV3

Reede hommikul käis raadios Star FM siseminister Lauri Läänemets, kes andis raadiosaatejuhile Andres Puusepale üle aasta vabatahtlike päästjate toetajate auhinna.

Läänemets rääkis raadioeetris, et antud auhind on tunnustuseks vabatahtlikele, kes panustavad siseturvalisusesse, toetavad teisi vabatahtlikke ja populariseerivad vabatahtlikuks olemist. "Väga head tööd oled teinud ja kuldaväärt mees tervele Eestile ja siseturvalisusele," sõnas Läänemets auhinda üle andes. Ta lisas, et Puusepp tegi möödunud aasta jooksul 561 tundi vabatahtlikku tööd erinevates Tallinna komandodes.

Vaata fotodelt, kuidas auhind Andresele üle anti!

Aasta vabatahtlike päästjate toetajaks sai Andres Puusepp, kes oma vabal ajal tegeleb siseturvalisuse vabatahtliku tegevuse populariseerimise ning vabatahtlike päästjate toetamisega.

Puusepp ei saanud aga alguses arugi, mis puhul ta õnnesoove saab. "Tõtt-öelda oli nõnda, et kui esimesed õnnesoovid saabusid, ei saanud esmalt kohe arugi, millest jutt käib, ent asjaolude selgumisel olid üllatus ja rõõm tõesti väga suured."

Raadiohääl on aga äärmiselt uhke oma uue tunnustuse üle ning tõdeb, et päästjate meeskond on tema jaoks nagu teine pere. "Tänan minu jaoks väga erilise tunnustuse eest! Seitse aastat olen vabatahtliku päästjana tegutsenud, sest see on mulle oluline. Päästjate meeskond on juba kui teine perekond - oleme justkui vennad, kellega koos seda keerulist ja adrenaliinirohket, ent tänuväärset tööd teeme. See ongi see pool, kus tulen tavapärasest meelelahutusmaailmast välja, et omandada täiesti teisi oskusi, hätta sattunuid reaalselt aidata ning ka riigile omalt poolt midagi tagasi anda. Veelkord – tänan tunnustuse eest!"