Fotod! Hendrik Sal-Saller naudib troopikas puhkust: tunnen end kui suunamudija

Hendrik Sal-Saller puhkusereisil
Hendrik Sal-Saller puhkusereisil — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Hiljuti oma 57. sünnipäeva tähistanud Smilersi solist Hendrik Sal-Saller on otsustanud aja maha võtta ja veedab mõnusat puhkust Indoneesias.

Sal-Saller, kes muuhulgas sai äsja presidendilt teenetemärgi, jagas oma sotsiaalmeedias uhkeid kaadreid troopiliselt Nusa Lembongani saarelt ning ladus ka pildi kirjelduse kõikvõimalikke märksõnu täis nagu tõeline suunamudija!

“No mis ma oskan öelda… Ainult head võnked, saare võnked, loo mälestusi, 69 riiki ja tuleb juurdegi, elad ainult ühe korra, armastan oma elu, tee, mida armastad, aastaläbi suvi, jahtides suve, kogun hetki, reisija elu, reisigram, reisimine on mu teraapia. Suht influencerina tunnen end nüüd…” kirjutas Hendrik oma fotode alla.

Juba sel kevadel, 18. märtsil toimub Unibet Arenal suursugune ja eriti võimas Smilersi 30. juubeli kontsert, mis on tänaseks juba peaaegu välja müüdud!

Kasuta võimalust ja haara oma pilet JUBA TÄNA

Smilers sai alguse 1993. aastal Helsingis, bändi taga tegutseb andekas muusik, kitarrist ja laulja Hendrik Sal-Saller. Nad on esinenud pea kõikides maakondades ja olulisemates popkontsert paikades. Lisaks kontsertidele Eestis ja Soomes on Smilers üles astunud Lõuna-Prantsusmaa Alpides, Sharm el Sheikhis Egiptuses, Rootsis Stockholmis, Gruusias Tbilisis ja Hispaanias Marbellas.

Smilers on avaldanud 15 stuudioalbumit mitmekümne raadiohitiga ning kahel järjetikul aastal kuulutatud aasta artistiks. Bändis on aastate jooksul kaasa löönud palju muusikuid, Unibet Arenal astuvad üles basskitarril Urmas Jaarman, soolokitarril Erko Laurimaa, klahvpillil Mikko Saira ja trummidel Raido Kurri.

Kuulda saab kõiki armastatumaid lugusi nagu näiteks Mõistus on kadunud, Ainult unustamiseks, Lähme sõidame, Tantsin sinuga taevas, Mojito ja paljud teised.

Kommentaarid puuduvad