Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | Ela nagu poliitik! Raimond Kaljulaid pani oma kesklinna korteri müüki

Raimond Kaljulaid pani oma kesklinna korteri müüki
Raimond Kaljulaid pani oma kesklinna korteri müüki — FOTO: PRIIT SIMSON | DELFI MEEDIA

Raimond Kaljulaid on otsustanud leida oma perele suurema elupaiga, mistõttu pani noor poliitik oma kesklinna korteri müüki. Tundub aga, et noorpere on juba leidnud parema elamispinna, kuna korterisse on võimalik ka koheselt sisse kolida. Vaata pilte ja otsusta, kas tahaksid elada nagu Raimond Kaljulaid!

Raimond Kaljulaid postitas oma sotsiaalmeedia vahendusel korteri müügikuulutuse. Nimelt on noor poliitik koos oma perega otsustanud leida suurema elamispinna, mistõttu kahetoaline kesklinna korter nüüd ka müügis on. Kuna korterisse on võimalik kuulutuse kohaselt aga kohe sisse kolida, siis võib eeldada, et pere on juba enda jaoks parema koha leidnud.

Veel 10. jaanuaril postitas Kaljulaid sama korteri kohta üürikuulutuse, kuid nüüd on sellest saanud müük. Korteri eest soovib noor poliitik saada 239 000 eurot.

"Kui poleks väikeseks jäänud, siis oleksime seal veel palju toredaid aastaid," põhjendas Kaljulaid korteri müügiotsust. Poliitiku perre sündis mullu kevadel teine laps ehk kahetoaline korter jäi noorpere jaoks arusaadavalt kitsaks.

Vaata pilte ja otsusta, kas sooviksid elada nagu poliitik!

Müügikuulutusega saad tutvuda kv.ee lehel!