Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTO | Perekonnanime vahetanud Sandra Vabarna ilmus seltskonda koos uue mehega

Sandra Sillamaa
Sandra Sillamaa — FOTO: Erlend Štaub

Eile esilinastus uus Eesti mängufilm "Elu ja armastus", mida tuli vaatama ka äsja perekonnanime vahetanud muusik Sandra Sillamaa (eelnevalt Vabarna). Naine polnud aga sugugi mitte üksi, vaid nautis filmi koos ühe hinnatuima telerežissööri Marek Miiliga.

Sandra Vabarna, nüüd Sillamaa väisas "Elu ja armastus" esilinastust koos hinnatud telerežissöör Marek Miiliga. Uurisime ka muusiku enda käest, kas tegemist on tõepoolest uue suhtega või ollakse pelgalt sõbrad ja lisame tema vastuse uudisele esimesel võimalusel.

Vaata fotot kaunist paarist!

Sandra koos uue mehega
Sandra koos uue mehega — FOTO: Erlend Štaub

Uudist oma perekonnanimevahetusest jagas Sandra oma sotsiaalmeediakontodel. "Sain pangast teate: "Palun anna oma uuest nimest teada neile, kes Sulle ülekandeid teevad." Seega, kui te tahate mulle ülekandeid teha, siis ärge unustage uut (vana) nime kasutada!" sõnas naine postituses. "Welcome back, Sillamaa!" (Teretulemast tagasi, Sillamaa - ing.k)

Muusikud Jalmar ja Sandra Vabarna teatasid möödunud suvel, et lahutavad oma 7 aastat kestnud abielu. "Anname teada, et oleme teinud ühise otsuse lahku minna. Elu on teekond ja me oleme jõudnud just sellesse punkti. Riidu ega draamat ei tasu siit otsida," kirjutas Sandra toona ühismeedias.

"Otsus ei tulnud üleöö ega kergekäeliselt. Vaatasime sügavalt enda sisse, käisime paariteraapias ja tegime teadliku valiku. Lahku on võimalik minna ka armastusega, teineteist ja ennast austades. Ja see on meie valik," lisas Sandra.

Ühtlasi rõhutas Sandra, et see jääb nende ainsaks meediale antud kommentaariks antud teemal. Koos oldi kokku 10 aastat.

Kommentaarid puuduvad