Ergo Kuld koostööst oma abikaasa Grete Kullaga: meil tekib ainult ühe asjaga probleem

Režissöör, produtsent ja operaator Ergo Kuld viibib tihti võtteplatsil koos oma abikaasa Grete Kullaga. Tema sõnul on koos töötamise puhul ainus mure see, kuidas nende tütar saab vanemate tiheda võttegraafiku keskel hoitud.

Ergo Kulla sõnul on tänaseks Eestis mitmeid produktsioone, mis on lausa maailma tasemel. ”Oluline see, et sära oleks silmis ja tahaks teha ägedat asja ning et oleks, mille üle uhkust tunda,” mõtiskleb ta oma töö tähenduse üle. ”Tänasel päeval on telemaastik hästi selge ja konkurents tihe, aga see tõstab ka karikaid ja paneb põhjalikumalt ning paremini tegutsema,” sõnab ta.

Ergo Kuld teeb oma abikaasa Grete Kullaga koostööd ja nii viibivad nad üheskoos tihti võtteplatsidel. ”Me ise oleme täheldanud, et tegelikult on see tore teha sama asja ja minna koos tööle. Eriti tore on olla koos võtteplatsil nii, et saaksime teineteist täielikult usaldada. Me ei ole siiani midagi negatiivset kogenud ja see on tore, kuna oleme sama valdkonna inimesed ning saame üheskoos teatud murekohti arutada,” selgitab Kuld.

”Minu kalli kaasaga on veel see lugu ka, et ta on tohutult andekas. Ma ei väsi seda kordamast ja ta läheb ajas ainult paremaks selles, mida ta teeb. Ta on see tüüp, kes ootab tegelikult kriitikat, aga ma ei pea teda kuidagi õlale patsutama ja ütlen alati, kui midagi on hästi või halvasti,” lausub ta ja lisab, et ainus murekoht koos töötamise puhul on see, kuidas nende tütar saab vanemate tiheda võttegraafiku keskel hoitud.

Vaata intervjuud Ergo Kullaga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad