Epp Kärsin: see on põhjus, miks vanemaks saades seksuaalsed naudingud suurenevad

Epp Kärsin
Pilt: Silver Siilak

Podcastis ”Rambivalgus” avas Epp Kärsin hea suhte saladuse ja selgitas, kuidas on võimalik, et vanemaks saades meie seksuaalsed naudingud muutuvad hoopis võimsamaks.

Epp Kärsinil on võime rääkida autentselt elulistest ja olulistest teemadest, panna ennast kuulama ning inspireerida iseennast rohkem armastama. Kahtlemata on Epp Kärsin oma avameelsuse ja tõdedega süstinud paljudesse Eesti naistesse enesekindlust.

''Mida rohkem meie keha kogeb naudinguid ja mida rohkem me armatseme ja kogeme puudutusi, siis meie keha tundlikkus ajas ainult kasvab ja kasvab. Kui ma mõtlen enda peale, siis seks 20ndates ei olnud see, mis see on täna. Tuleb võtta teadlikult aega ja minu jaoks on oluline kvaliteet,'' räägib Epp Kärsin sellest, kuidas vanuse kasvades suurenevad seksuaalsed naudingud.

Ta rõhutab, et see muutub ainult sel juhul, kui oleme koos õige partneriga. ''Kui me oleme koos kellegagi, kes meid ei inspireeri ja ei ole meile atraktiivne, siis meie seksuaalsus pakib end olematuks. Seks hoiab meid vitaalsena ja me peame enda eest hoolitsema,'' märkis Kärsin.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Epp inspireerib, paneb mõtlema ja õpetab, kuidas kirglikumalt armastada. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kuula kogu podcasti lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad