Enne ja nüüd! Vaata, kuidas on sisulooja Ada Nelke ilusüstidega oma välimust muutnud

Ada Nelke
Foto: TV3

Tänapäeval koguvad aina enam populaarsust kõikvõimalikud ilusüstid ja protseduurid, millega oma välimust korrigeeritakse. Seda on hakanud tegema ka üha nooremad inimesed ja üks nende suur fänn on ka sisulooja Ada Nelke, kes on aastate jooksul oma välimust pea tundmatuseni muutnud.

Ada Nelke sai esmakordselt laiemale avalikkusele tuntuks 2019. aastal, kui osales kõmulises tõsielusaates “Rannamaja”. Tol ajal olid Adal veel lühikesed tumedad juuksed, ent tänaseks on noore neiu välimus pea tundmatuseni muutunud.

Ada Nelke
Foto: TV3

Kui võrrelda Ada esimesi hetki kaamera ees ning kõige hilisemaid YouTube’i videosid, siis muutus on olnud väga suur.

Näiteks on Ada lasknud süstida oma huuli ja täidlasemad paistavad ka tema põsesarnad. Lisaks on Ada korrigeerinud oma lõuajoont teravamaks ja konkreetsemaks. 

“Et mu nina tunduks väiksem, mõtlesin pigem suurendada veidi enda huuli, kui et lähen noa alla ja maksan tuhandeid. Nende huultega tundub mu nina väiksem, nii et ma olen väga rahul!” põhjendas Ada oma vlogi vahendusel.

Ada IG
Foto: kuvatõmmis Ada Instagramist

Lisaks süstidele on Ada aastate jooksul katsetanud mitmeid erinevaid juuksevärve ja pikkusi, olles nii blond, brünett või hoopis roosa peaga.

Ada on aastate jooksul edukalt ka kaalu langetanud, ent seda mitte kõige tervislikumal teel. Seetõttu keeldus ta ka täpsemalt selgitamast, kuidas ta seda tegi. “Kõik, kes küsisid kaalulangusega seotud küsimusi, siis ma ei saa teile nippe anda, sest ma ei taha teile nippe anda, mis ei ole tervislikud,” selgitas Ada toona.

Kommentaarid puuduvad