Elvis Presley tütar Lisa Marie suri terviserikke tagajärjel: ta oli kõige kirglikum, tugevam ja armastavam naine

Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley — FOTO: 123rf

Elvis Presley tütar Lisa Marie Presley suri neljapäeval, 12. jaanuaril 54-aastaselt.

Lauljatar Lisa Marie Presley, “Rock ‘n’ Rolli kuninga” Elvis Presley ainus tütar, suri neljapäeval pärast seda, kui ta viidi südameseiskumise tõttu Los Angelese piirkonna haiglasse.

“Raske südamega pean jagama laastavat uudist, et mu kaunis tütar Lisa Marie meie hulgast lahkus,” ütles tema ema Priscilla Presley avalduses.

“Ta oli kõige kirglikum, tugevam ja armastavam naine, keda ma eales tundnud olen. Me palume privaatsust, kui püüame selle sügava kaotusega toime tulla,” lisati avalduses.

Lisa Marie Presleyt nähti viimati avalikkuse ees teisipäeva õhtul Kuldgloobuste jagamisel. Ta osales seal koos emaga, et toetada Baz Luhrmanni filmi „Elvis“, mis räägib kadunud lauljast.

Lisa Marie Presley oli tuntud laulja ja laulukirjutajana. Ta on olnud abielus muusik Danny Keoughi, popkuninga Michael Jacksoni, näitleja Nicolas Cage’i ja muusikaprodutsent Michael Lockwoodiga.

2020. aastal suri Lisa Marie poeg Benjamin Keough 27-aastaselt enesetapu tagajärjel.

Peale varalahkunud poja oli Lisa Marie Presleyl veel kolm last: näitlejanna Riley Keough, Finley Aaron Love Lockwood ja Harper Vivienne Ann Lockwood.

Vaata pilti lapsepõlve pilti Lisa Mariest koos ema ja isaga: 

Kommentaarid puuduvad