Elisa Kolk unistas nooruses pesumodelli ametist: oleksin peaaegu läinud castingule, aga…

Möödunud nädalal avaldas Elisa Kolk oma uue singli, millele valmis ka intiimne muusikavideo. Kas pesuväel kaamera ees olemine oli Elisa jaoks võõras tegevus ning kui enesekindlalt ta end seal tundis?

Elisa avaldas hiljuti uue singli „Queen of Hearts“. Taavi uuris, mida tähendab ärtuemand ja avastas, et see kirjeldab inimesest, kes ei ole enesekeskne, elab hästi palju teistele ja mõtleb teiste heaolu peale. “Kõlab nagu mina. Kõik need omadused mul on väga esindatud,” muheleb Elisa. 

Antud singli muusikavideos särab Elisa tõeliselt enesekindla ja võimuka naisena, kes Taavi sõnul “võtab, mida ta tahab”. Ühtlasi on seal lauljatari näha pesuväel, mis oli tema jaoks harjumatu, sest varasemalt pole ta isegi postitanud endast mõnda pesupilti. “Ma mäletan, kuidas see raske periood (suvine petmisskandaal – toim.) tekitas minus sellise tulise naise tunde. Et pole midagi kaotada ja ma olen alati tahtnud seda teha. Kunagi ma olin suur Victoria’s Secreti fänn ja oleksin peaaegu läinud castingule, sealt mul jäi soov sisse ja ma olen tegelikult väga rahul, et ma selle video tegin,” ütleb Elisa. Castingule jäigi tal aga minemata.

“See on iga muusikavideo puhul, et kui ma selle esimese versiooni kätte saan ja suur töö pihta hakkab, siis mul on alati nutt kurgus. Nii palju on halba, nii palju on kole! Seda on ülevoolavalt palju, aga siis hakkad harutama sekundite järgi,” tunnistab ta, et on tegelikkuses tohutult enesekriitiline.

Seepeale uurib Taavi, et kas Elisal on ka nii, et kui ta vaatab peeglisse, siis ta hakkab kohe enda vigu otsima. “Selline ma ei ole. Kõigil on ju head ja halvad küljed,” ütleb Elisa ja lisab, et kuigi ta aktiivselt vigu ei otsi, usub ta, et üks tema näopool on parem kui teine. 

Vaata lähemalt veebisaatest “Taavi tahab teada!”

Kommentaarid puuduvad