Reklaam sulgub sekundi pärast

Elina Nechayeva avaldas, kuidas tema südant võita: mees peab olema väga eriline, et muusikat üle trumbata!

Elina Nechayeva
Foto: TV3

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas lauljatar Elina Nechayeva, kellega tuli juttu nii paparatsodest, puhkamisest, muusikast ja sellest, mida ta vabal ajal teeb.

Elina tunnistab, et ka teda jälitavad tüütud paparatsod, kes alalõpmata proovivad temast salaja pilti teha ja seda eriti siis, kui ta kellegagi koos väljas on. "Mitu korda on niimoodi, et ma istun kuskil ja inimene läheb mööda telefon käes ning unustab välgu välja panna. Ja siis ma mõtlen, et kammoon, kuidagi võiks ju valmistuda selleks," naerab ta.

Saatejuht Kethi uuris, kas Elina süda kuulub endiselt vaid muusikale või ka juba kellelegi teisele. "Mees peab olema andekas ja väga eriline, et muusikat ületrumbata. Muusika on nii mitmekülgne ja arenev," õhkab lauljatar, et praegu on ta siiski veel vaba ning vallaline.

Mis kuulub Elina raiderisse ehk mida soovib ta endale lava taha? "Ma ei söö liha ega kala ning gluteeni ma ka väldin. Ma tegin hiljuti toidutalumatuse testi ja see on jube hea asi - nüüd ma tean täpselt, kust mu punnid tulevad! Näiteks varem ma sõin koguaeg muna ja imestasin ning teine asi on seentega, selle peale mul oli kõige suurem reaktsioon," avaldab naine.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!