Ei mingeid alastipilte! Rannamaja-Brita avalikustas, kui palju ta OnlyFansis raha teenib

Brita Rannamets
Foto: TV3

Podcastis "Miks me oleme idioodid?" käis külas tõsielusaatest "Rannamaja" tuntuks saanud Brita Rannamets, kes sarnaselt oma saatekaaslastele aktiivselt OnlyFansis sisu teeb.

Brita avaldab, et lõi endale OnlyFansi konto koheselt, kui 18-aastaseks sai. "See tundub nii lamp asi! Paned lambiseid pilte üles ja saad raha ka selle eest," naerab ta, et ei näe selle tegemises midagi imelikku või sobimatut.

"Kuna ma olen ujuja, siis trikoos või pesus olemine on täiesti tavaline minu jaoks”, tõdeb neiu.

Üllatuslikult selgub ka, et Brita pole OnlyFansi mitte ühtegi alastipilti endast pannud. Kõigil on ta kas pesu- või ujumisriiete väel. Raha teenib ta vaatamata sellele aga päris piisavalt. "Kõik mu tätoveeringud on OnlyFansi raha eest ostetud ja kaks korda olen huuli ka süstinud OnlyFansi raha eest,” avalikustab ta.

OnlyFansi konto oli Brital juba enne "Rannamajja" tulemist ja just saates osalemine on hüppeliselt kasvatanud ka tema jälgijate arvu. Samas ei karda ta, et kumbki nendest asjadest võiks tema tuleviku väljavaateid oluliselt mõjutada. “Miks peaks "Rannamaja" midagi mõjutama? See on minu elu ja minu asjad,” usub Brita.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Kommentaarid puuduvad