Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti Laulu ootavad ees muutused! Peaprodutsendi kohal töötanud Tomi Rahula ametis ei jätka

Tomi Rahula
Tomi Rahula — FOTO: Silver Siilak

Eesti Rahvusringhääling soovib Eesti Laulu konkurssi ja sellega seotud telesaateid uuendada, mistõttu muutub mõneti nii projekti formaat kui ka meeskond, vahendab Menu.

Uuendused puudutavad nii formaati kui ka meeskonda, see tähendab uut struktuuri ka Eesti Laulu juhtimises. Seni Eesti Laulu peaprodutsendi kohal töötanud Tomi Rahula projektiga sellest sügisest ei jätka.

"Oleme Tomile väga tänulikud Eesti Laulu juhtimise eest läbi viie aasta ja loodetavasti näeme teda peagi hoopis konkursil osalemas," lisas Karmel Killandi. Viie aasta sisse on jäänud Eesti Laulu poolfinaalid nii Tartus kui ka Viimsis, samuti koroona väljakutsete tingimustes korraldatud konkurss ja telesaated.

Tomi Rahula võttis suurprojekti viis aastat kokku sõnadega: "On tore tõdeda, et viie aastaga sai oma panus anda nii suurde teleprojekti. Käia poolfinaalidega telestuudiost väljas ja panna korralik pidu püsti lausa Tartus. Lisada üritusele prooviks ka sügisesed veerandfinaalid, millest said suurepärase tulemuse artistid, kes poolfinaalide ja finaali lavale muidu pääsenudki poleks. Minu jaoks oli tähtis ka täielikult neutraalse žürii kaasamine finaalis. Boonusena toimus sealt kaudu ka Eesti muusika ja muusikute tutvustamine ja kokku viimine välismaa tippudega."

Loe refereeritud artiklit lähemalt siit.