Eesti kuulsaimad drag queenid hullutavad rahvast: me pole negatiivsusega üldse kokku puutunud!

Augustikuus toimus Odeoni restoranis Drag Brunch, mille staarid Nordika ja Vilita rõõmustasid publikut vägeva show ja toredate mängudega. Uurisime nende käest, miks nad sellist üritust üldse korraldavad, kes on nende publik ja mida tahaksid nad öelda kõigile neile, kes ei mõista, mis või kes on drag queen.

Drag brunch on selline üritus, kus inimesed saavad tulla nagu tavapäraselt restorani brunchile (hiline hommikusöök – toim.), aga lisaks heale toidule on võimalik nautida ka drag queenide etteastet. 

Eesti kuulsaimad drag queenid, Nordika ja Vilita, on säärast üritust korraldanud ka aasta varem Sveta baaris, kus oli nende sõnul ohtralt rahvast olnud. Seekord toimus see Odeonis ja artistid kinnitavad, et nende publik ulatub väikestest lastest pensionärideni välja. “Eestis paljud inimesed ei tunne seda kultuuri, aga samas vastuvõtt on alati positiivne olnud. Me pole halvaga üldse kokkupuutunud,” tõdeb Vilita.

“Eesti inimestel on huvi millegi uudse vastu. Üks show saab läbi, ukse pealt juba küsitakse, millal järgmine on,” lisab Nordika.

Lavale astusid nad esimest korda kaks aastat tagasi ning kuigi esimest korda drag showl käies tekkis mõlemal kahtlus, et mis asi see täpselt on, siis tänaseks on sellest saanud mõlema kirg. “Sa saad ennast välja elada, see on teraapia osa. Sa saad hetkeks olla keegi teine, sa saad mängida kedagi teist,” selgitab Nordika.

“Meil on koguaeg väga lõbus! See on meid sõpradena nii palju lähedasemaks teinud. Vahepeal on kurvemaid hetki ja vahepeal me tülitseme, aga see on nii fun,” lisab Vilita.

Kommentaarid puuduvad