Desiree Mumm sai oma Instagrami konto tagasi: see andis mulle tõuke selleks, mida olen tahtnud ammu teha!

Desiree
Foto: Erakogu

Eile kirjutasime, kuidas laulja ja sisulooja Desiree Mumm ootamatult oma Instagrami kontost ilma jäi.

Desiree tegi selle kohta ka emotsionaalse Facebooki postituse, kus kirjeldas, et oli sisuliselt üleöö jäänud ilma oma tööst ehk Instagrami kontost, kus tal oli üle 13 tuhande jälgija.

“Ma olevat rikkunud mingisugust nende reeglit. Millist? Ei tea! Mitte mingit teadet ka enne ei tulnud, et oleks saanud midagi maha võtta vajadusel. Kuna Instagram on ka mu töö, siis mõjutab selline asi mind paratamatult päris tugevalt. Kahetised tunded on sees: veits absurdne, et sotsiaalmeedia kadumine nii tugevaid negatiivseid tundeid tekitab ja teisalt viha ja kurbus, et kuidas on võimalik, et maailma suurimad sotsiaalmeedia platvormid ei oma toimivat kliendituge,” oli Desiree nördinud.

Nüüd aga on Desiree õnnelikult oma konto endale tagasi saanud ja kirjeldab värskes postituses, mis siis ikkagi juhtus. Ühtlasi tähistab ta endale olulist versaposti: Desiree TikToki kontol on nüüd kokku juba 30 tuhat jälgijat!

“Tegin insta lahti üleeile ja viskas kohe välja teatega “your account has been suspended”. Mõtlesin, et ok, küll saan tagasi, aga siis hakkasin asja uurima ja nooooo see lootus kadus väga kiirelt,” alustab Desiree.

Facebook ja Instagram on sama ettevõtte all nimega Meta, kust öeldi, et tema tema konto on suunatud kustutamisele. Desiree oli terve öö üleval ja üritas asja lahendada, aga selgust ei saanud. “Hommikul tegin postituse, et selline kehv seis on, jõudsin juba uue kasutaja ka teha muidugi, sest ilma instata ju olla ei saa… Aeg peeglisse vaatamiseks muidugi,” jätkab ta, et lõi endale kiirelt uue konto.

Tema murelikule postitusele vastas tema hea sõber ja koostööpartner Tarmo, kellega koos pusiti ning pusiti ja konto saadigi tagasi! Ühtlasi selgus, et Desiree kontol polnud mitte ühtegi rikkumist olnudki ja Meta vabandas tema ees telefoniteel. “Muidugi tore, et helistati ja vabandati, aga reaalsus on paraku ikkagi see, et ilma Tarmo kontota ei olekski ma Metast abi saanud ja see pole ok,” on Desiree pahane.

Mida Desiree sellest kogemusest õppis? “Oleks ikka narr küll, kui aastatepikkune töö kustutatakse hetkega. See on mõttekoht kõikidele influkatele ja oli mulle endale ka. Lugege need reeglid uuesti läbi ja olge ettevaatlikud!” hoiatab ta kõiki eesti sisuloojaid, et nad samasse olukorda ei satuks.

“Kuigi see jama oli väga ebameeldiv ja pingeline, siis andis see mulle tõuke selleks, mida olen juba ammu tahtnud teha. Esiteks, olen otsustanud edaspidi rääkida rohkem enda rasketest kogemustest ja õppetundidest elus ning teiseks, hakkan seda uut kontot kasutama uue eesmärgi nimel. Hakkan sinna looma sisu, mis puudutab enesearengut, suhteid ja suhtlemist,” on Desiree lootusrikas.

Vaata ka värskeimat Desiree blogi episoodi, kus mindi oktoobri ehk vaimse tervise kuu raames tänavatele ja uuriti, kuivõrd levinud on depressioon eestlaste seas!

Kommentaarid puuduvad