Desiree Mumm annab oma ”Armastuse” rollitäitmisele üllatava hinde: alguses põdesin päris korralikult

Desiree Mumm
Pilt: Kalev Lilleorg

Eile ”Armastuse” seriaali fännipäev, kus üheskoos vaadati sarja viimast 10. episoodi. Üks peaosatäitja Desiree Mumm tegi kogu võtteperioodile tagasivaate ja avaldas, millise hinde ta oma näitlejatööle paneks.

''Armastuse seriaalis mängimise eest annaksin endale hinde 3+. Ma ei ole ju näitleja ja seda on esimestes osades ka näha. Alguses ma põdesin sellepärast päris korralikult ja lausa nutsin öösiti. Kui ma vaatan seda viimast osa, siis ma ise ka näen seda arengut ja tegelikult see ongi kõige olulisem, et elus oleks pidev areng,'' teeb noor näitlejatar üllatava avalduse.

Mummi sõnul oli kõige suurem õppetund kogu protsessis see, et kuidas näidelda ja kuidas kaamera ees olla. ''Samuti ka see, kuidas üldse ennast kaamera ees mugavamalt tunda. Õppisin ka, kuidas inimestega suhelda ja koostööd teha. Me pidime olema ööd ja päevad koos ning ilmselgelt mingid pinged tekkisid, kuid need kõik lahenesid,'' meenutab Desiree Mumm.

Ta tõdeb, et mingil määral on ka temas endas Karinit. ''Samas temas on sellist peidetud ebakindlust ja mingeid valikuid mina niimoodi ei teeks, aga ma tundsin selle rolliga väga suurt lähedust,'' sõnab Mumm.

Kuula Desiree Mummi intervjuud lähemalt videost.

Kommentaarid puuduvad