Carlos Ukareda isa olukorrast Iisraeli sõjakeerises: raketid on pidevalt üle nende peade lennanud!

Carlos Ukareda selgitas Iisraelis sõja keskel viibiva isa olukorda.
Carlos Ukareda selgitas Iisraelis sõja keskel viibiva isa olukorda. — FOTO: Ilmar Saabas / Delfi Meedia

Kitarrist Raul Ukareda viibib hetkel Iisraelis, kus käivad ägedad lahingud terrorirühmitusega Hamas. Rauli muusikust poeg Carlos käis külas Star FMi hommikuprogrammis, kus selgitas, et on olnud isaga ühenduses ning olukord Iisraelis on hetkel päris karm.

Carlos kinnitab, et isal on olemas telefonilevi ja nad on olnud ühenduses sõnumite teel. "See on päris hull olukord ikka. Tegelikult on ta õnneks kogu sellest põhilisest sündmuspaigast üsna kaugel. Ainuke mure on praegu, kuidas ta sealt koju saab. Loodame, et kõik läheb hästi. Ta peaks juba homme tagasi olema."

"Ta käis eile mitu korda varjendis, see oli päris õudne. Ta läks sinna (Iisraeli) põhimõtteliselt palverännakule ja nüüd sai see ootamatu lõpu. Ta on seal olnud umbes nädal aega," lisab Carlos. 

"Ta rääkis, et raketid on pidevalt üle nende peade lennanud. Ta on seal koos mingisuguse USA grupiga," selgitab Carlos. Paljud lennufirmad on ühenduse Iisraeliga katkestanud. Turkish Airlines on aga Iisraeli lendamist jätkanud ja Raul peaks Istanbuli kaudu ka tagasi Eestisse pääsema. 

Möödunud laupäeval vallandas terrorirühmitus Hamas enneolematu rünnaku Iisraeli vastu. Riiki rünnati nii maalt, merest kui ka õhust. Iisraeli vägede kokkupõrked Hamasi äärmuslastega jätkuvad veel seitsmes-kaheksas paigas Iisraeli territooriumil Gaza sektori lähistel, teatas Iisraeli armee esmaspäeva hommikul, vahendab BNS.

Esmaspäeva lõuna ajal teatas Iisraeli armee, et kontrollib täielikult kõiki piirkondi riigi lõunaosas Gaza sektori piiri lähedal, mida Hamasi äärmuslased nädalavahetusel ründasid, selgub BNSi värskest teatest. 

Kuula täispikka intervjuud Carlos Ukaredaga siit! Intervjuu on leitav Star FMi hommikuprogrammi salvestusel 08:00-09:00, alates 41:00!

Kommentaarid puuduvad