BSH esimene intervjuu peale skandaali: ma ei peakski ettevõtetele meeldima ja neile p**** pugema

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Kalev Lilleorg

Brigitte Susanne Hunt andis oma esimese avaliku intervjuu "Rööprähklejate" podcastis pärast suurt skandaali, kus ta kõigi oma endiste sõpradega totaalselt tülli läks ning ettevõtted temaga enam koostööd teha ei soovinud. "Ma ei peakski mingitele ettevõtetele meeldima ja neile p**** pugema, et issand mu maine peab hea olema, et nad reklaami ostavad," ütleb Hunt nüüd.

Hunt tunnistas skandaalile tagasivaadates, et tundis kuni juulikuuni hirmu, mis saab siis, kui tema teod välja tulevad ja ta otsustab oma senistest sõpradest lahti öelda. Ühtlasi muretses ta, kas tal siis enam töödki teha on. "Ma nägin, et läks täiesti vastupidi - ma nägin nii selgelt, kes on minu sõbrad ja lähedased. Ma nägin ka seda, et eesti rahvas armastab mind veel rohkem selle eest, et ma saan nendega lõpuks olla aus. Ma olen raamatus sellepärast veel neli korda rohkem ausam, sest mul pole midagi karta," ütleb Hunt.

Juulikuus kirjutati meedias, et mitmed ettevõtted soovisid skandaali tõttu oma koostööd Brigittega tühistada. Paistab, et täna see teda enam ei morjenda. "Ma ei peakski mingitele ettevõtetele meeldima ja neile p**** pugema, et issand mu maine peab hea olema, et nad reklaami ostavad. Ma olin seal mitu aastat, lähemalt ütleme viimane aasta. Jumal tänatud, et ma ei ole enam seal! Ma tahan saada majanduslikult nii sõltumatuks, et ma ei sõltu ühestki ettevõttest, ühestki mehest ja ma olen välja mõelnud selle, kuidas ma selle saavutan," põrutab Hunt.

Vaata "Rööprähklejate" podcasti koos Brigittega SIIT!

Kommentaarid puuduvad