Brigitte Susanne Hunt konkreetselt: inimesed, kellel on minust eelarvamus, ei ole intelligentsed!

BSH
Foto: TV3Play

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas meelelahutaja ja saatejuht Brigitte Susanne Hunt, kes avas kuulsuseks olemise varjukülgi ja ütles ausalt, mida ta arvab neist inimestest, kellel on tema kohta eelarvamus.

Brigitte on üks tuntumaid ja mõneti ka skandaalsemaid inimesi Eestis ja paratamatult satub ta oma tegemistega meedia huviorbiiti. Ta teab, et tema nimi on see, mis müüb, aga ühtegi skandaali ta ise kunagi planeerinud pole ja hoiab ka täna end teadlikult mõningates olukordades tagasi. “Sa harjud vaimselt peksa saama. Inimesed mõnitavad ja ootavad, et sul läheks halvasti,” räägib ta, kuidas ta ongi otsustanud imponeerida vaid neile inimestele, kes talle reaalselt kaasa elavad ja toetavad.

“See on fakt: kui sinus on viha ja halba, mida teiste kohta öelda, siis sa ei ole õnnelik inimene,” leiab ta. Ühtlasi tõdes Brigitte, et kuigi temast kirjutatakse alalõpmata artikleid ja inimestel on tema suhtes eelarvamused, siis tegelikkuses ei saa keegi temast maalida pilti, mida ta ei ole. “Inimesed, kellel on minu kohta eelarvamus, ei ole intelligentsed inimesed.”

Brigitte leiab, et tema on südames alati heatahtlik inimene, mida ei saa aga öelda kõigi nende kohta, kes teda halvustavad. “Minu kodune kasvatus on see, et mina teen, mida mina tahan, kuni ma kellelegi haiget ei tee. Me tahame, et meil on naljakas ja fun, me pole mürgised. Me ei taha kunagi, et me oleksime naabrist paremad või et naabril läheks kehvemini,” räägib ta oma sõpruskonnast.

Kuula täispikka podcasti Spotifys või Soundcloudis!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Näita 3 kommentaari

Tule maa peale!!! Kõik ei tule niisama, pead ikka vaeva ka nägema 🤔

Vasta

Või vastupidi…

Vasta