Brigitte Susanne Hundi värske mänedžer paljastab, kuidas kujuneb välja tema töötasu

Brigitte Susanne Hunt ja Hanna Gretha Liiva
Brigitte Susanne Hunt ja Hanna Gretha Liiva — FOTO: TV3/Hanna Gretha Liiva Instagram

Suvel suure suunamudijate tüli keskmesse sattunud Brigitte Susanne Hunt jäi korraga ilma nii oma sõbrannadest kui ka mänedžerist, sest viimase kliendiks oli ka tüli teine osapool Kristina Pärtelpoeg. Nüüd räägib Brigitte uus mänedžer Hanna Gretha Liiva, kuidas ta antud tööotsa endale sai.

Suvine suunamudijate tüli võttis ootamatu pöörde, kui Brigitte esitas oma endisele mänedžerile Marjen Võsujalale ultimaatumi - kas tema või Kristina. Võsujalg valis Kristina ja nii pidigi Hunt endale uue mänedžeri leidma. Täna täidab seda rolli tema pikaaegne sõbranna Hanna Gertha Liiva. "Sõitsin just perega Pärnust Tallinnasse, kui Brigitte helistas, et selline teema on. Kõik hakkas arenema ja käis nii kiirelt," sõnas ta.

Liiva rääkis podcastis „Taustajõud“, et Hunt palkas ta juba skandaali käigus. Nimelt oli ta selleks hetkeks juba mõnda aega ilma tööta olnud. „Eks motivatsioon käis üles ja alla ka. Kui kogu aeg „ei“-vastuseid saad, siis kaua sa ikka viitsid. Mõtlesin, et savi, lasen lahti ja midagi ikka tuleb ise minuni,“ meenutas ta.

Tööpakkumise tegi Hunt talle tualettruumis. „Läksin Brigitte juurde, olin vetsus, kui ta tuli ja tegi ukse lahti. Ta küsis, et Hanna, mis arvad, kas teeme ära? Ütlesin, et teeme. Mõtlesin, et tööd on ju vaja,“ meenutas Liiva, kes oli selleks hetkeks tööta olnud juba aasta aega.

Töötasu jaguneb sõbrannade vahel nii, et Liiva tema palk sõltub ettevõtte sissetulekust ehk teatud protsendi sellest saab ta endale.

Liiva sõnul on esimesed neli kuud Hundi mänedžerina olnud vägagi pöörased. Sinna sisse jäid suvise suure skandaali järelkajad, Hundi elust rääkiva filmi tootmine, elulooraamatu välja andmine ja mitmed teised projektid. Murdepunkt saabus siis, kui kätte jõudis Hollywoodis toimunud raamatu esitlus.

Nimelt saabus Hundile sama päeva hommikul nõudekiri, kus teda teavitati, et tema raamatus on fotosid, mida ta on kasutanud ilma autoriõiguseta. „Siis vot korraks oli küll, et aga mis me nüüd teeme? Paanika oli ja natukene tuli pisar ka silma. Korraks pisardad aga ära ja siis mõtled, et pole probleeme, ainult lahendused,“ rääkis Liiva.

Kuula podcasti SIIT!

Kommentaarid puuduvad