Asi ametlik! 20-aastane Billie Eilish kinnitas suhet 31-aastase Jesse Rutherfordiga

Hiljuti nähti lauljatar Billie Eilishit nähti koos The Neighbourhood’i laulja Jesse Rutherfordiga koos käest kinni hoidmas, kui nad Halloween Horror Nights’i peolt lahkusid.

Billie’t ja Jesse’it nähti TMZ andmetel ka augustis koos aega veetmas, mis pani fännid spekuleerima, et artistide vahel on midagi toimumas, hoolimata sellest, et kumbki neist ei kinnitanud, et nende vahel on süttinud armuleek. Billie ja Jesse suur vanusevahe pani inimesi sotsiaalmeedias kulme kergitama, kusjuures jälgijad juhtisid tähelepanu ka sellele, et Jesse tunneb Billie’it juba 15-aastasest saadik.

Spekulatsioonid Billie ja Jesse suhte kohta tekkisid pärast seda, kui lauljatar lõpetas spekulatsioonide kohaselt ühe aasta kestnud suhte Matthew Tyler Vorce’iga. 30- aastane näitleja ja produtsent lükkas ümber internetis levima hakanud spekulatsioonid, et üllatuslik lahkuminek oli tingitud petmisest. “Keegi ei petnud kedagi,” kirjutas ta Instagrami vahendusel. “Suhted lõppevad. Nii lihtne see ongi. Internetis kuulujuttude loomine ja valetamine on ohtlik.”

Nüüd aga jäid Billie ja Jesse Californias Studio City India restorani ees kaamerasilma ette, kui paarike kuuma suudlust jagas. Lauljad einestasid Lal Mirchi restoranis ning pärast seda suundusid välja, kus nad kõnniteel õrnutsesid.

Muusikute suhe tekitas paljudes aga vastakaid reaktsioone, sest paaril on kümneaastane vanusevahe ja Billie on Jessie suur fänn olnud juba aastaid. 

Kommentaarid puuduvad