Reklaam sulgub sekundi pärast

Armuleek on süttinud? Bradley Cooper veedab aega endast 20 aastat noorema tippmodelliga

Kas Bradley Cooperi ja Gigi Hadidi vahel on süttinud armuleek?
Kas Bradley Cooperi ja Gigi Hadidi vahel on süttinud armuleek? — FOTO: AP / Scanpix

Hollywoodi tähe Bradley Cooperi (48) ja Ameerika tippmodelli Gigi Hadidi (28) vahel võib olla tärganud armuleek. Bradley ja Gigi koosviibimiste tõttu on hakanud liikuma jutud, et tegemist võib olla uue kuuma paariga.

Gigi Hadidi ja Bradley Cooperit on nähtud koos New Yorgis aega veetmas. Paari tegemistega kursis olev allikas sõnas ajakirjale People, et nad naudivad koosolemist. "Neil on lõbus. Ta (Gigi) on iseseisev, väga hõivatud ja tema päevad on täis kohustusi. Ma ei näe, et (nende vahel) juhtuks kohe midagi tõsist."

Gigi Hadidi siseringi kuuluvad allikad väidavad, et naine on juba mõnda aega olnud Cooperisse omamoodi armunud ning nende ühise ajaveetmise näol võib olla tegemist millegi enama kui pelgalt sõprusega. 

Gigi Hadidi ja Bradley Cooperi vahel on kuulduste kohaselt süttinud armuleek.
Gigi Hadidi ja Bradley Cooperi vahel on kuulduste kohaselt süttinud armuleek. — FOTO: Reuters / Scanpix

"(Neil) on ühiseid teemasid. On võimalik, et see (suhe) areneb," lisas allikas. "Praegu tundub see super juhuslik, aga neil mõlemal on lapsed, suur karjäär, kiire elu ja nad mõistavad, milline on elu nendes ringkondades."

Bradley ja Gigi suhe pole siiani saanud avalikku kinnitust

Bradley ja Gigi pole oma suhet avalikult kinnitanud. Hiljuti spekuleerisid fännid, et Cooper on taasühinenud oma endise kaaslase Irina Shaykiga. Bradleyl ja Irinal on ühine tütar Lea.

Lisaks Bradleyle jõudis Gigi eelmisel aastal menukate väljaannete pealkirjadesse Leonardo DiCaprioga seonduvate suhtekõlakate tõttu. Irinat on aga nähtud koos endise jalgpalluri Tom Bradyga, samas kui Leonardo naudib aega koos modell Vittoria Cerettiga.

Allikad: People & Hollywood Life.

Bradley Cooper astub üles ka mitmetes Go3 teleteenuses saadaval olevates linateostes!

Kommentaarid puuduvad