Armeenias viibiv Stefan ärkas sõjauudiste peale: teeme, mis me saame ja tuleme Eestisse tagasi

Stefan
Foto: Silver Siilak

Muusik ja tänavu Eestit Eurovisioonil esindanud Stefan viibib parasjagu Armeenias ja filmib seal oma reisisaadet. Täna hommikul aga puhkes Armeenia ja Aserbaidžaani piiril taas sõjategevus.

Stefan rääkis "Ringvaatele" antud intervjuus, et kuulis pommitamisest ärgates. „See on inimesele, kes on tulnud siia reisisaadet tegema, hirmus uudis,“ sõnas ta. Õnneks on aga Jerevanis, kus Stefan ise viibib, kõik veel hästi ja muretseda pole vaja.

Stefani sõnul hoiavad inimesed end telefoni abil uudistega kursis. Ühtlasi on tänavatel rohkem politseinikuid. „Vilkurid töötasid ja möllu oli näha,“ kirjeldas Stefan.

Stefani õnneks ükski ta sugulane piiri ääres ei ela ning seal elavad inimesed põgenevad sõja eest eemale oma lähedaste juurde. Ta on sündmuste arenguga kursis vaid nii palju, kui sõda uudistes kajastatakse.

Sõjategevus mõjutab aga paratamatult ka Stefani reisiplaane. „Me võib-olla sinna piiri poole ei hakka ronima. Me lähme lihtsalt teeme oma asjad ära, mis me saame ja siis tuleme Eestisse tagasi,“ lausus muusik.

Kommentaarid puuduvad