Armastatud spordikommentaator Toomas Vara kogub jalgpallurite särke: mida higisem, seda parem!

Toomas Vara

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas Eesti populaarseim jalgpallikommentaator ja Eesti Võrkpalli Liidu turundusjuht Toomas Vara, kes rääkis, kui palju tal kodus jalgpallurite särke on, kuidas ta neid saab ja millal tuleb Newcastle United Inglismaa meistriks.

Vara tunnistab, et ta on elu jooksul korduvalt jalkasärkides ringi liikunud ja need on alati kuulunud klubidele, kus ta ka ise mänginud on. Erinevaid särke on tal samas hästi palju. “Ma olen väikestviisi kollektsionäär ja teised teavad seda. Kui muidu poisid karjuvad aia taga, et anna särk ja staarid viisakalt keelduvad, siis minu puhul läheb see vahel lihtsamini. Ma võtan higiselt sportlaselt särgi seljast ära. Mida higisem, seda parem! Poest saame kõik särgi osta, aga nende särkide väärtus on palju suurem, mis on mängus olnud,” avaldab ta.

Varal on ka paari kuulsa mängija särgid ja ta tunnistab, et selliste särkide saamiseks peavad olema head tutvused, nagu näiteks massöörid ja füsioloogid, kes pääsevad sportlaste riietusruumidesse. 

Lisaks jalgpallile on Varale südamelähedane ka võrkpall ja mees tegeleb aktiivselt selle turundamisega. “Kui Eesti koondis mängib väljaspool EM-il, siis reisib nendega kaasas väga suur seltskond. Võrkpallifänni väljaskäimise fenomen on suurepärane,” sõnab ta.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad