Armas video! Vaata, kuidas nooruke Stefan laulab Ott Leplandi suurt hitti

Stefan_pereansambel

2012. aastal astus Stefan üles Armeenia noorte pereansambliga DVIN ETV saates ”Perepidu”, mille hooaja ta ka võitis. Meenutame, kuidas ta koos oma õe Stefania Airapetjaniga esitas Ott Leplandi suurt hitti ”Imede öö”.

Stefan Airapetjan on Armeenia juurtega Eesti laulja, kes on sündinud Viljandis. Aastatel 2010-2011 osales Stefan ETV laste laulukonkursil “Laulukarussell” ja jõudis finaali. Tema juhendaja ja vokaalpedagoog on aastaid olnud Hedi-Kai Pai. Seega on ta muusikaga tegelenud terve oma elu ja selle aja jooksul võtnud osa paljudest lauluvõistlustest.

Konkursil Eesti Laul osales ta bändiga Vajé esmakordselt 2018. aastal, kus ta pälvis lauluga “Laura (Walk with Me)” kolmanda koha. Samuti osales ta Eesti Laulul ka 2019. aastal, kus ta sai lauluga “Without You” kolmanda koha. Sellel aastal saavutas Stefan 1. koha lauluga “Hope” ja esindab Eestit Itaalias Torinos.

Täna esinab Stefan Eestit Eurovisiooni finaalis. Pärast teise poolfinaali lõppu tuli Stefanil pressikonverentsil pimesi valida, kas ta esineb Eurovisiooni finaali esimeses või teises pooles. Loosi käigus selgus, et Stefan astub lavale finaali teises pooles.

Mõned tunnid hiljem sai teatavaks finaali lõplik esinemisjärjekord ning selgus, et Eesti laul kõlab Eurovisiooni laval kõige viimasena. Finaalis osaleb 25 riiki ning Stefan lähebki lavale 25. esinejana. 

Soovime Stefanile palju edu ja seniks meenutame armsat videot.

Kommentaarid puuduvad