Anu Saagim ”Villa” tegijatele: poisid, te müüte ennast liiga odavalt

Anu Saagim
Anu Saagim

Pühapäeva õhtul toimus tõsielusaate ”Villa” esitluspidu, kus olid loomulikult kohal ka paljud staarid ja avaliku elu tegelased. Kuuma tõsielusaate esimest episoodi oli vaatama tulnud ka Anu Saagim, kes tõdes, et kindlasti tahab ta sarja edasi vaadata ja paneb tegijatele südamele, et nad müüvad ennast liiga odavalt.

”Ma olen vapustatud ja seda täiesti positiivses mõttes. Tulin siia pühapäeva õhtul ja mõtlesin, et mida siin ikka saab nii erilist olla. Väsinud ja haigutasin ja siis läks lahti. Ma mõtlesin, et okei, ma ei ole praegu Soomes, Rootsis, ma olen Eestis ja see oli mega,” annab Saagim pärast esimese episoodi vaatamist tagasisidet. ”Kindlasti soovin ma vaadata teist episoodi ja see on minu puhul erakordne,” märkis ta.

Ühe episoodi eest on vaja vaatajal välja käia 3.99 eurot. Kui mõnel inimesel on kallinevate hindade tõttu pidev stress, siis Saagimi arvates müüvad saate tegijad ennast hoopis liiga odavalt. ”Poisid, 30.99 eurot võiks olla selle tõsielusaate episoodi hind. See oli tõesti hästi tehtud,” rõhutas Saagim.

Vaata Anu Saagimiga intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad