Anu Saagim oma pojast: imestan, et olen suutnud nii normaalse inimese kasvatada

Anu Saagim
Anu Saagim — FOTO: TV3

Anu Saagim rääkis podcastis ”Rambivalgus”, et ta seisab ematiigrina oma lähedaste eest. Ühtlasi jagas naine taskuhäälingus, et on uhke oma poja üle ja naljatledes üllatunud, et on temast nii normaalne inimese kasvatanud.

”Jumala pärast, kiskuge mind eest ja tagant. Tehke, mis tahate, aga jätke minu lähikondlased rahule, kes ei soovi olla avaliku elu tegelased, aga nad ümbritsevad mind. Täna selline halvasti kirjutamine või surkimine ei tuleks kõne allagi, sest ma saaksin pöörduda kohtusse, minu sugulased saaksid seda samuti teha,” sõnas ta.

Anu Saagimi poeg on otsustanud olla mitte avaliku elu tegelane. Kuid tema lähedaste elude uurimine on tal meedias figureerides kõige enam haiget teinud. Ta sõnas intervjuus, et on uhke oma poja üle ja üllatunud, et on suutnud selle kõige kõrval temast normaalse inimese kasvatada.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kes on Anu Saagimit inspireerinud, kuidas ta 60-aastaselt nii hea välja näeb ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Näita 2 kommentaari

Tore.Anu on vahva, kena ja igati asjalik naine.

Vasta

Loodetavasti pole poeg eurokommunist.

Vasta