Reklaam sulgub sekundi pärast

Ants Rootslane avameelselt: minu pärast on inimesi ka vallandatud

Star FM

Ants Rootslane
Ants Rootslane — FOTO: TV3

Terapeut Ants Rootslane kriitikat ega negatiivseid kommentaare ei karda ja tunnistab, et tema pärast on isegi inimesi töökohalt lahti lastud.

Rootslane väisas alles hiljuti ka Star FMi hommikukolmiku poolt juhitud telesaadet "Kolmekas", peale mida saabus tõeline kriitikalaviin. Rootslane seda aga liialt südamesse ei võta. "Minu pärast on inimesi ka vallandatud, kui mul endal oli saade eetris. Lasti inimesi teatud kohtadelt vabaks," muheles Rootslane, viidates oma telesaatele "Uus algus Ants Rootslasega"

"Kriitikaga on niiviisi, et sellega harjub ära. On neid, kes kõike minu juures kritiseerivad ja kui on selline elav mees nagu Andres Puusepp ja teie kaks seal kõrval, kes te inimesi üles kütate ja neile rõõmu toote, siis need kurvad inimesed kodus on vihased. Töökollektiivi kriitika on alati midagi muud kui see on avaliku elu kriitika. See on ikka tingitud kadedusest ja soovist ise esile tõusta," arutles Rootslane.

Negatiivsed kommentaarid on midagi, millega puutuvad kokku pea kõik avaliku elu tegelased. Rootslane tunnistas, et kunagi ta käis neid lugemas ja proovis oma peas aru saada, mille pealt inimesed neid jätavad ja kuidas on inimesi võimalik üles kruttida, aga enamasti on need lihtsalt labased. "Mul on olnud juhuseid, kus mu tuttavad avalikult kommenteerivad ja näo ees ütlevad, et ma olen nii tore inimene. Ma naeratan alati kriitikutele," sõnab ta.

Rootslane avaldas hiljaaegu ka uhiuue raamatu "Saatuse sõlmpunkt", mille esimene tiraaž müüdi kiirelt läbi. Mees tunnistas, et on tänaseks peaaegu 1000 kirja saanud, aga mitte ühtegi negatiivset tagasisidet. "Eelmise raamatu puhul tuli küll. Anu Saagim ütles hästi: tema on 79. leheküljel ja hakkasid lained pea kohal kokku keerlema. Ta sai mingid seosed aru enda elust ja pidi kohe järgi mõtlema. See sai väga küps ja hea raamat, ma olen ise väga rahul. Mul pole isegi tunnet, et ma olen selle ise kirjutanud, mul on sünnitusvalu meelest läinud!" tõdes Rootslane.

Uues raamatus proovis ta esoteerikat miinimumini viia, see on rohkem filosoofiline ja keskendub süsteemsele maailma käsitlusele.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT!

Hääleta ka Star FMi hommikukolmiku poolt Aasta raadiohääle kategoorias Kroonika Meelelahutusauhindadel!

Kommentaarid puuduvad