Andres Puusepp Ivo Linna juubelikontserdi korraldamisest: ma olen juba ärevil, sest…

Brit Suurraid

Andres Puusepp korraldab Ivo Linna suurkontserti
Andres Puusepp korraldab Ivo Linna suurkontserti — FOTO: TV3 kollaaž

Täna avalikustati Ivo Linna suur 75. juubelikontsert, mis leiab aset 15. märtsil 2024 aastal. Peakorraldaja Andres Puusepa sõnul on oodata midagi väga erilist ja unustamatut, mis tekitab temas ka juba väikest ärevust.

Kui esialgu võiks arvata, et Puusepp pöördus ise vanameistri poole, siis tegelikkuses oli just Linna see, kes avaldas soovi korraldada suurkontsert. “Loomulikult ma ei kahelnud hetkekski ja olin nõus seda tegema – pigem on see just suur au, korraldada nii suure legendi kontserti, nagu seda Ivo Linna on,” ütleb Andres.

Unibet Arenal toimuvale kontserdile plaanitakse müüa veidi üle 7000 pileti, sest produktsioon tuleb väga suur ja osa ruumist läheb lava alla. “Ma olen juba praegu ärevil, sest olen näinud kava ja olen produktsioonijuhi Jüri Kartuliga mitmeid koosolekuid pidanud. See kontsert tuleb midagi väga erilist, südamlikku ja kordumatut!” kinnitab Puusepp.

“Meie tiimis on ka Magnus Müürsepp, kelle ideed lihtsalt ei saa otsa ja ta oskab mõelda täiesti ulmelisi asju välja. Meie töö on need ulmelised lahendused leida ja teostada. Ma ei saa kahjuks väga palju öelda, mida me plaanime, aga ma luban, et üllatame taas inimesi ja korraldame maailmatasemel kontserdi Eesti armastatud lauljaga!” lubab Andres suure kontserdi eel.

Selliste suurkontsertide korraldamine pole Puuseppale sugugi võõras – nii on ta juba näiteks ellu viinud Terminaatori ja Smilersi juubelikontserdid, mis on tema kogemustepagasisse andnud hindamatu panuse. “Ma olen õppinud tohutult palju, seda kogemust ei saa kusagilt õppida, seda peab ise läbi tegema. Ma olen kindlasti õppinud, et korraldajana sa pead mõtlema igasugustele asjadele, millele alguses võibolla ei oskagi mõelda. Näiteks Smilersi kontserdil olid mured garderoobiga, kohe kindlasti ma ei lase enam sellist asja läbi!” ütleb Andres.

“Iga kontsert on samm – sammu haaval mind teinud paremaks korraldajaks ja usun, et õppida veel palju. Minu tiimis on inimesed, kes teavad, kuidas suuri kontserte tehakse ja koostöös nendega pole kahtlustki, et teeme taas midagi täiesti erakordset. Jüri Kartul, minu parem käsi – tema kogemust ja oskust hindan ma lihtsalt ülimalt palju,” arutleb ta.

Kas ühel päeval võib ka juhtuda, et kontserdikorraldamisest saabki Andrese põhitöö ja raadio jääb kõrvale? “Ma ei oska seda öelda. Armastan raadiotööd ja hetkel ei ole sellele mõelnud. Kunagi ei tea, kuhu elu sind viia võib ja milliseid kontserte ma veel korraldan. Uudiseid alles tuleb, sõbrad!” jätab Puusepp ukse kelmikalt lahti.

Soeta pilet Ivo Linna 75. juubelikontserdile Unibet Arenal SIIT!

Näita 3 kommentaari

Las Andres laseb endast natuke õhku välja. Ta ei ole nii A ja O.

Vasta

Sellele idioodi kontserti küll vaatama ei lähe

Vasta

Reet,anti ja neptuunimees on kindlalt kohal

Vasta