Andrei Zevakin: ”Villa” sai alguse ühest naljast ja lõpuks läks kõik väga palju maksma

Pilt: Star FM
Pilt: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käisid külas Andrei Zevakin ja Robin Valting ning teemaks oli peagi avalikkuse ette jõudev tõsielusaade ”Villa”. Noormeeste sõnul nad täpseid summasid avaldada ei saa, aga kogu produktsioon läks maksma väga palju.

Andrei Zevakin sai tuule tiibadesse, kui ta alustas mõned aastad tagasi oma Youtube kanalil reageerimisvideode tegemist. ”Alguses ei olnud üldse sellist mõtet, et hakkan ise seda saadet tegema. Kuid lõpuks oli see loogiline käik. Vaatasin ”Rannamaja” ja muid saateid ja vaatad, et mingid asjad on lappes ning siis tuli naljana idee, et võiks ise teha, seega sai see nali sai päris kiirelt reaalsuseks,” avaldab Zevakin ”Villa” tõsielusaate tegemise tagamaad.

Robin Valting sai Eesti rahvale tuntuks, kui hakkas koos hea sõbra Andreiga tegema koos reageerimisvideoid. ”Tekkis tunne, et me peame tegema midagi paremat, mida seni on tehtud. Me ütlesime välja, et me lähme teeme parema asja,” sõnab Valting kindlameelselt.

Zevakini sõnul kulus kogu produktsiooni peale väga palju raha. ”Kuigi väga tahaks Eesti rahvale teada anda, mis seal taga oli ja mis täpselt maksab, aga seda siiski teha ei saa,” sõnab Zevakin.

”Tiim oli suur ja kõik läkski väga palju maksma, kõik see rahastus oli ühelt investorilt, kes on ise suuresti asjaga kaasas, tänu kellele on kogu süsteem ja sisuline pool tema õlul,” lisab Zevakin.

Kuula kogu intervjuud lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.

”Villa” on Eesti kuumim uus reality, kus grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemereäärsesse luksusvillasse, et võistelda 30 tuhande euro nimel, veeta oma elu parim suvi ja miks mitte – leida oma eluarmastus. 

Vaata juba peagi “Villat” villatv.ee-st.

Vaata ”Villa” treilerit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad