Reklaam sulgub sekundi pärast

Äge! Miljoni jälgijaga NATO sotsiaalmeedia kontol jagati Eesti suunamudija tegemisi

Karl-Gustav kurn esindas Eestit NATO peakontoris
Karl-Gustav kurn esindas Eestit NATO peakontoris — FOTO: Erakogu

Mõned nädalad tagasi toimus Leedus NATO tippkohtumine. Kohapeal viibis ka särav mõjuisik Karl-Gustav Kurn, kes tegi sealt kokku lühivideo, mida organistasioon ka täna oma sotsiaalmeedia kontol jagas.

Karl-Gustav võttis mõned nädalad tagasi osa NATO tippkohtumise tervest protsessist. ”Mul on NATO-ga käimas ”Protect the Future” kampaania ja selle raames osalen poole aasta jooksul erinevates tegevustes. Samuti ka nende tippkohtumistel, et näidata noortele lähemalt, miks on nende tegevus oluline,” räägib Kurn, kuidas ta olulisele sündmusele sattus.

Läbi sisuloojate, kes on pärit Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast, näidatakse nooremale publikule, millega NATO täpsemalt tegeleb. Karl-Gustavi roll oli tippkohtumiselt koostada Instagram Reels. ”Minu roll on teha siis kokkuvõte NATO tippkohtumiselt ja jälgijateni tuua läbi minu silmade kõige olulisemad hetked videopildis,” selgitas ta.

Vaata värskelt valminud videot lähemalt siit.

”Press on kohal üle maailma, kuid tõesti on olnud sisuloojatel nende ees mõned eelised, mis tähendab, et meil on olnud eesõigus näha osasid inimesi. Sain kohtuda Kaja Kallasega ja see vastab tõele, et tegin seda enne pressi. Minu jaoks oli see väga lahe hetk,” tõdes Kurn tippkohtumiselt.

Karl-Gustavi sõnul on oluline samm ka see, et sisuloojaid on hakatud rohkem aktsepteerima. ”Meid võetakse tõsisemalt. Mul tõesti ei ole ajakirjanduse haridust, aga minu platvorm sotsiaalmeedias on päris mõjuv, mille abil suure publikuni jõuda ja neid siis oma sisuga mõjutada,” lausus Kurn.

uid noored võiksid sisulooja hinnangul olla eelkõige huvitatud NATO-st just seetõttu, et olla olulistest sündmustest teadlikumad. ”Venemaa on meie jaoks väga suur oht ja noored võiksid ka olukorrast maailmas huvitatud olla ka sellepärast, et tagada endale turvaline tulevik,'' sõnas ta.

Kommentaarid puuduvad