Ada Nelke avaldas ühe asja, mida ta mitte kunagi teha ei plaani: kui siis vaid kümnete miljonite eest

Ada Nelke
Foto: Ada Nelke/Instagram

Kuidas on rääkida põletava suuga, mil ainus tõeline soov on tulist suud lämmatada millega tahes? Meelis Vill võtab ette avalikkusele tuntud persoonid, kes armastavad tulist tšillit, aga ka mõned, kes nii väga ei armasta tšilli maitset. Meelis esitab oma vestluspartneritele nende elu ühel haavatavamal hetkel valusaid küsimusi, millele on tavaliselt raske vastata.

Hullud Tiivad on kaheksa järjest vürtsikamate tšillikastmetega marineeritud kanatiiba. Iga uus amps on eelmisest tulisem, valusam, kuumem – see ongi Hullude Tiibade eesmärk – söö, vasta küsimustele, nuta ja tunnista patud üles. 

Seekord on saates külas tõsielusaatest “Rannamaja” tuntuks saanud Ada Nelke ning saame teada, millised on tõelised mehed ning kui ta ei oleks sisulooja, siis millist tööd ta väga hea meelega teeks.

Kohe alguses tunnistab ta, et tahaks hea meelega kogu “Rannamaja” narratiivist eemale liikuda, ent juba täna on õnneks tal palju nooremaid fänne, kes teda üldsegi sealt saatest ei tea, vaid Youtubest.

Aastaid vegan olnud Ada sööb täna jälle liha ning tal on kindel põhimõte: “Ma söön seda, mida ma suudan tappa!”

Lisaks on tal väga tugev põhimõte ka OnlyFansi osas, mida ta vannub mitte iialgi tegema hakata. “Kui ma tahaksin kellelegi oma pilte müüa, teeksin seda vaid kümnete miljonite eest ja Eestis kahjuks raha ei ole,” sõnab ta.

Vaata rohkem videost!

Kommentaarid puuduvad