Aastaid alakaaluga võidelnud Triin Lellep: olen koguaeg tahtnud juurde võtta, aga…

Triin Lellep
Triin Lellep — FOTO: TV3

Aastaid oma piitspeenikese figuuriga paljudel hambus olnud ooperilauljatar Triin Lellep avaldas “Miks me oleme idioodid?” podcastis, et ta on tegelikult alati tahtnud kaalus juurde võtta ning näeb selle nimel ka palju vaeva.

Lellep on terve oma elu olnud sihvaka ja saleda kehaehitusega, mis on paljudele ka pinnuks silmas. Küll on teda kutsutud kommentaariumites kondikubuks ning uuritud, kas ta ikka sööb. Triin ise tõdeb, et teda need kommentaarid ei häiri ja pigem ta naerab nende üle, ent praegu keskendub ta tõepoolest oma kaalunumbri tõstmisele.

“Ma olen koguaeg tahtnud juurde võtta ja nüüd ma olen võtnud selle teemaks, et ma söön väga palju. Ei saa olla niimoodi, et ma kaalun 47 kilo ja olen meeter 70 pikk, see ei ole okei. Vähemalt 52 kilo peaksin kaaluma ja ma olen juurde võtnud, aga minu puhul on see keeruline,” tunnistab Triin. “Ma olen iseenda suurim kritiseerija. Ma kritiseerin end rohkem kui keegi teine üldse.”

Triin usub, et just enesearmastusega tuleb tal kõige rohkem tööd teha ning ennast mitte liiga palju materdada. Tema unistus on ühel hetkel jõuda tõelise iseendani ja teha täpselt neid asju, milleks ta sündis. “Me ise suudame iseend väga palju limiteerida ja enda tiibu kärpida,” ütleb ta.

Vaata podcasti Triinuga videost!

Kuula podcasti Triinuga ka Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad