Aasiasse põrutanud fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm avameelselt: olen ärev ja katki

Kaisa Kuusnõmm
Foto: Kaisa Kuusnõmm/Instagram

Möödunud aastal abiellunud ja koheselt peale seda pikemaks ajaks Aasiasse põrutanud fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm jagas oma sotsiaalmeedias oma pealtnäha imeilusa elu varjukülgi, milleks on pidev ärevus ja hirm tuleviku ees.

Kaisa räägib ausalt ja avameelselt, kuidas tema päevad pole vennad ja tuleb ette nii häid kui ka halvemaid aegu. "On päevi, kus ma olen täiega Zen. Naudin elu, hindan hetki, olen kohal. Kõik on kerge, mõnus, voolab. Elu on nii kaif! Usaldan. Ja siis on päevi nagu täna, kus hommikul ärgates juba on ärevus. Kus sõna otseses mõttes on verdtarretav hirm peal ja kuidas iganes ma üritan enda mõtteid suunata - nad ei lähe sinna. Keelduvad. Täiesti!" alustab ta postitust.

Siis pole Kaisa sõnul enam vahet, palju sa inimesena õppinud ja arenenud oled, sest elu suudab üllatada ja vaiba alt tõmmata. Just siis tuleb ka sellega leppida ja olukorrast õppida. Alles hiljuti oli tal just näiteks selline päev, kus domineerisid muremõtted. 

"Täna olen siis see väike tüdruk, paanikas tüdruk. Kardan tulevikku ja kardan enda mõtteid. Olen ärev ja katki. Poen teki alla ja ootan, et mind keegi päästaks, aga… elus saame me päästa ennast ainult ise. Ja kui ma tahan, et midagi muutuks, pean mina selle muutuse tegema," kirjutab ta.

"Huvitav… mõtled küll, et nüüd oled nii suur ja tark juba… ja no ei ole ikka midagi. Ikkagi seesama väike tüdruk, igavesti ja alati…" lisab Kaisa lõpetuseks.

Kommentaarid puuduvad